Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Chatrouletten egy meztelen...

Chatrouletten egy meztelen férfi fogadott. (? )

Figyelt kérdés
Életemben egyszer felmentem Chatroulettre, erre egy pasi fogadott, aki egy ágyban letakarva feküdt és hevesen kotorászott ott alul... xD Hirtelenjében azonnal bezártam, ugye ez most azt jelenti hogy akkor nem fut a háttérben a Chatroulette ugye? :) Tehát nem figyelnek meg a tudtom nélkül?

2012. szept. 13. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Jajj tee, a kijelentkezésre kell nyomni... Ha kilépsz publikus lesz a kamerád...
2012. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MI?!
2012. szept. 13. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mi van?!
2012. szept. 13. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Csak ugratott... Amúgy Chatrulette 80%-ban recskázó férfiakat tartalmaz, szóval szerintem hanyagold azt az oldalt :)
2012. szept. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fhúú, hát ezen nagyon nem kell meglepődni :)) Amúgy a chatroulette még annyira nincs elmenve bbe az irányba, mint az Omegle. A chatrouletten ha nagy szerencséd van még társalogni is lehet :))
2013. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy 99% recskázó pasi, de én ott találtam meg álmaim férfiját, akivel fél éve együtt vagyok, szóval van az az 1 % rendes pasi is
2013. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!