Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez most mi? (részletek lentebb)

Ez most mi? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most délután kapott apa egy levelet a munkaügyitől, hogy megszüntették 7.ével a szerződését, s mennyék nyugdíjba mert már 62. életévét betöltötte..

Most akkor mi is van? májusig van szerződése. nagyon nem értem, ezt az egészet. Most akkor apa nyugdíjba megy? vagy fel is lehet fellebbezni? nekem nagyon nem lenne jó ha az öregem itthon lenne, neki se mert nagyon közösség centrikus.. s akkor megint az lesz hogy egész nap minket zaklat szapul stb.. mert nem tud egyebet csinálni.. oké, a lényeg egy, kaptuk ezt a levelet, mi ez végül is?



2014. jan. 13. 17:52
 1/2 Dudok Andrásné ***** válasza:
Mikor született pontosan és hol dolgozott?? Igen ha a nyugdijazását kérte, akkor fel kell neki mondani, mert addig nem kérheti.Nem értem miért a munkaügyitől kapott ilyen levelet!???Esetleg 7.én töltötte a 62 évét??
2014. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

December végén lett kereken.

Azóta tisztázódott. A Munkaügyi 7.ével felfüggesztette a szociális segélyre való jogosultságát, s elutasította a nyugdíjat mert amúgy is májusig a tanyán felügyelő.

2014. jan. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!