Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen mértékű brutalitásra az...

Ilyen mértékű brutalitásra az állatokkal szemben, miért nincs valami törvény, ami globálisan megszüntetné az állatkínzást?

Figyelt kérdés

FIGYELEM gyenge idegzetűen ne nézzék meg!!!


http://www.youtube.com/watch?v=sLcgxIGTFRs


élve megnyúz egy nyestkutyát, az állat még utána percekig, órákig szenved pokoli fájdalmak közt


ezt a dolgot csak azért is lehetne szabályozni, mert jól látható nem házilag történik a dolog, hanem nagyban, sok állatról van szó, gondolom minden le is van papírozva.


nem tudom, hogy az embert sajnáljam jobban - amiért ekkora lelki roncs lett belőle - vagy az állatot


21. században Kínában még mindig így kell ennek mennie? ha a sejtésem nem csal, nem csak a Kínában van ez,hanem máshol is, kegyetlenség :(



2014. jan. 27. 15:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Rossz látni nagyon.
2014. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ezek beállított videók, éppen az ilyen reakciók kiváltására.


Mellesleg aki igazi szörmét hord, az ugyanilyen lelki roncs, mint amit a videó sugall.

2014. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha ez undort vált ki belőled, akkor nem értem, ez miért nem:

[link]

2014. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

made in china...


ATOMOT nekik!

2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket ugyan így kellene kicsinálni, a közönségével együtt, akik hagyják ezt és veszik a szőrmét, ilyen módon!

Legalább ütnék agyon előtte azt az állatot!

2014. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Beteg világ ez!

Biztosan több pénzt kapott a videózó csávótól, mint a szőrmékért!

Remélem ezek "egyébként" csak elpusztult állatokat nyúznak!

2014. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
7. vagyok és még nincs zsidózás, cigányozás... ejjejj, elfogyott a fantázia? kezd uncsi lenni az oldal.
2014. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Magyar gyűlölet még mindig van.

2014. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Ha ez undort vált ki belőled, akkor nem értem, ez miért nem:

[link]


Azért szerintem teljesen más az, amikor azért ölnek meg egy állatot, mert enni kell, ráadásul sehol a világ normálisabb felén nem nyúznak elevenen állatot vágóhídon.

2014. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy sántít ez a videó. Élvenyúzáshoz képest szinte egyáltalán nincs vér. Az is kizárt dolog, hogy az állat túlélje a dolgot, pláne hogy eszméleténél maradjon.
2014. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!