Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki ki akar rabolni és...

Ha valaki ki akar rabolni és lefúj gázspray-el akkor ugye jó ha megtámadom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egy barátomat kirabolták, és lefújták... Arra gondoltam, hogy ha engem valaki lefújna akkor egyből nekiesnék. Hisz ha rendőrségre mennék akkor úgy is az lenne, hogy csak önvédelemből fújt, és én lennék a tolvaj. (Hisz ugyebár a rendőrség mindig a bűnözőket védi.)
2009. dec. 5. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valaki lefúj gázspray-vel, akkor elég sokáig azt sem tudod hol vagy mi vagy egyáltalán, annyira kínlódsz hogy a szemed vagy 10 percig kinyitni sem bírod. Gondolom még nem fújtak le.. Szóval nem hogy támadni nem fogsz tudni de látni se egy ideig.
2009. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

a-a... Üssed vágjad ha nem akarsz/tudsz elfutni. és reméld hogy nem vernek agyon. Egyéb bajod tuti nem lesz belőle. én ilyenkor ha 2nél többen vannak nem nagyon mozdulnék rájuk főleg nem ha ...cigányok-.-.... inkább odaadom ami kell nekik aztán valahogy intézkedem bár elég reménytelen főleg ha egyáltalán nem ismered fel.


ps:ÉN FUTNÉK . :)

2009. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Aha:) Vegyél egy csilipaprikát a boltban, lehetőleg minnél erősebbet, és harapj rá. Na azután meglátod, hogy a paprikaspré (mi annál jóval rosszabb) nem dezodor, ha lefújnak és még tudod hol vagy, akkor örülhetsz:P Visszatámadni, ne is álmodozz...

Egyébként jogos védelmi helyzet nem jogosít fel támadásra. Magyarul mondhatja ő, hogy te támadtál, őt is felelősségre vonják ha sz@rráver, mert az már nem az önvédelem körébe tartozik, az már támadás. Meg se említve, hogy önvédelemből nem szokás kirabolni a másikat:P

2009. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kernel panic :D
2009. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy a lefújástól mennyire érezte magát tökös legénynek, ill. sokat javított-e a harci morálján, vagy a zöld, amit a spray kihozott belőle, az nem Hulk volt, csak a taknya-nyála?
2009. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Figyi! Vegyél egy sprayt, fujasd le magad, de nagyon, csak éppen hogy. Utána oszd már meg velünk, hogy mit tapasztaltál.

Az tuti, hogy még levegőért is térden állva esedeznél, ha valaki képen fúj gázspray-vel , nemhogy még nekiesnél.

HAHAHA

2009. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=lbN5yIIWB0M

Ezt nektek, azért mert TI nem bírjátok elviselni az nem azt jelenti hogy én is összeesek is prüszkölök!!! Katonai pepper spray 1,5x erősebb mint amit te vehetsz!

ERRE MIT LÉPTEK?

2009. dec. 8. 14:10
 8/19 anonim ***** válasza:
erre mit lépünk?azt,hogy hiszékeny vagy nagyon.
2009. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

azért olyan jó látni hogy a legtöbb ember szépen kipakol...

komolyan jó lenne tudni kik vagytok minden nap elvenném az uzsonna pénzetek :DDD


am Magyar vagyok szőke kék szemű közöm nincs retkes cigányékhoz.. xD

2009. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tőlem egy vasat nem vennél el. Amúgy meg nem nagyon értem, hogy mit karattyolsz itt?!
2009. dec. 12. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!