Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyibe kerül egy gázspray...

Mennyibe kerül egy gázspray és hol lehet venni esetleg házilag lehet készíteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

házilag bnem hiszem ....

kb ezresért is kapsz már

2009. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vadászboltban pl. tudsz venni.
2009. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
army shop .. ott vehetsz bors vagy paprika sprét azok a jók önvédelmi célokra.. ja és kb. 1500 vagy pár ezres dolgok ezek nem drága:)
2009. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100-1500-ért a kínai piacon kapsz! 28-as villamossal a Blahától.
2009. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
79%

Sziasztok.Lehet késziteni otthol paprikasprayt.A következöket kell tenned:Kell hozzá egy Kiürült gázsprayos flakon,egy flakon öngyujtotöltö ami tele van (a töltötüskékkel,egy injekcios fecskendö,gyogyszertári alkohol(vagy lehet sel lakk oldoszere is .az meg 98 %os tiszta alkohol:ez az etanol:)Kell még jo erös paprika ami száraz. Egy kevés étolaj.Én kalocsai eröspaprikát használok de a legjobb hozzá a mexikoi habanero paprika.

Elösször fogod a száraz paprikát 4-5 darabot ,kiszeded a magot belölle s ledarálod kávédarálon ,finom porrá.Beleteszed a darálékot egy edénybe s töltesz hozzá alkoholt .Kanállal kinyomkodod alaposan ,s állni hagyod kb egy orát.Aztán leszüröd ezt a mixet,s adsz hozzá 3 mililiter olajat.(Leszeded a sprayrol a szorofejet) S felszivod a fecskendöbe a cuccot .Teszel rá egy töltöcsonkot h a sprayos dobozba tudd tenni(hogy ne csorogjon ki)

Amikor ez megvan a fecskendövel lenyomod a sprayosdoboz szelepjét h bele tudd nyomni a kivonatot.Ezt addig csinálod mig kb a sprayos doboz háromnegyedéig ér a folyadék.Ha ezzel készen vagy leszeded a töltöcsonkot a fecskendöröl s ráteszed az ongyujtotöltöre s feltöltöd vele a gazspryos flakont fullra.Ezután vissza a gázsprayra a szorofejtet s már használhatod is.

2009. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szarrágó nemzetet ritkán lát az ember. :D Sajnáltok 1000-1500 Ft.ot egy spray-re. Hihetetlen.
2010. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kínai piacon ne vegyél, mert én vettem egyet jól lealkudva és kb. ammónia volt benne, ami csak büdös meg nem nagyon mar. Ezt kipróbáltam magamon, mert érdekelt, és semmit nem használt.

Vadász boltban, vagy katona boltban lehet kapni, azok legalább biztosak, csak nem jó, ha az ember akkor jön rá, hogy sz@rt sem ér, mikor szüksége lenne rá. Ellenőrizd le, hogy jó-e.

2010. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%

a szememmmmmmmmm ahhh ahh ahhh szememeeeemmmm neeeeeeeeee


de legalább tudom hogy jó SZEMEMMMMMM ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
te nyomorek ha aszemedbe ment volna irni se tudnal csak hemperegni
2013. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!