Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi idő alatt lehet beszere...

Mennyi idő alatt lehet beszerezni egy erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Egy állást szeretnék megpályázni, amihez szükséges egy erkölcsi bizonyítvány is. Még soha nem volt szükségem ilyesmire, és nem tudom, mennyi idő alatt kaphatom kézhez. Az állásra való jelentkezés határideje vasárnap fog lejárni. Hétvégén biztos nem foglalkoznak ilyesmikkel, de ha holnap beadom hozzá a papírokat, és befizetem a pénzt, akkor mennyi idő alatt kapom meg? Belefér még a határidőbe? Vagy ezt a bizonyítványt bemutathatom akkor is, ha esetleg behívnak állásinterjúra? Előre is köszönöm a segítséget!

2014. febr. 3. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
fél óra és párezer ft. az illetékes hivatalba be kell menni (pontosan címet nem tudom, a Duna Plázától pár utcára van) kérni egy papírt, kitölteni, befizetni postán a sürgősségi költséget és kész is.
2014. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! :)
2014. febr. 3. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a postán kellett formanyomtatványt kérni, majd a KEK KH címére elküldeni.

Három hét múlva (!) postán érkezett meg az erkölcsi bizonyítvány.

2014. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*plusz 3.000 Ft
2014. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!