Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most voltam állásinterjún és...

Most voltam állásinterjún és úgy tűnik h fel is vettek. Viszont kérnek erkölcsi bizonyítványt, és pár hónapja csin egy hülyeséget, sajnos elloptam valamit. Pénz bírságot kaptam érte, ez h kerül be az bizonyítványba? Ha megtudják egyből kirugnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
kérd meg aztán kiderül bent van-e
2013. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek nincsenek benne. Rendőrségi ügy eleve nincs, bírósági csak felfüggesztett ill. letöltendő esetén.
2013. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szabálysértést követtél el, akkor az nem kerül bele az erkölcsi bizonyítványba.
2013. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az van benne h tulajdon elleni szabálysértést követtem el. akkor ha jól értelmezem az nem kerül bele.
2013. febr. 25. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bele kerül ha nem ne nagyon hangoztasd. A lopás egy munkahelynél rosszabb mintha testi sértést követtél volna el, mivel a munkadó ilyenkor rögtön veszélyben érzi a vagyonát.
2013. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:
A pénzbírság azt jelenti, hogy szabálysértést követtél el és nem bűncselekményt, ennek nem marad nyoma...
2013. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Bár az én fiam egyszer arra fázott rá, hogy egy ugyanolyan nevű személyről kaptak negatív infót.Hiába bizonygatta , hogy az egy máshol élő, más az anyja neve is, az állás ugrott.
2013. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!