Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki ezt ki tudná nekem...

Valaki ezt ki tudná nekem tisztázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt,illetve van nekem egy ügyem amiben megvádoltak de elejtették a vádakat mert alaptalan volt.

Ez mind féltékenység miatt tette. A felesége is benne volt ebben a dologban elég mélyen.Az ügy folyamán a feleségét le akarta fizetni( Új ház+Új autóval),Hogy valljon ellenem és juttasson engem börtönbe.De a feleségével nagyon nincsenek jóban és a felesége ezt nekem elmondta.Én ezt bejelentettem és eljárás indult hamis vádra való felhívásban.Csak a feleség erős fenyegetések alatt áll vele kapcsolatban amibe nem szeretnék belemenni mert elég hosszú és kacifántos dolog.de én ettől félek kicsit,hogy e fenyegetések miatt nem meri elmondani a rendőrségen is ezeket a dolgokat. A kérdésem az lenne,hogy ha nem mondja el ezeket a dolgokat akkor nekem lehet ebből valami féle gondom? Gondolok itt olyanra,hogy hamis váddal vagy valamivel visszajelent? Csak mert elvileg én nem vádoltam őt meg csak azt mondtam el a rendőrségem amit a feleség velem közölt.Válaszokat előre is köszönöm.További szép napot.


2014. febr. 16. 16:07
 1/1 dunaviz válasza:
Nyilván igazat mondasz, azért fordultál a netes közösséghez. Szerintem ha mindig igaz az állításod, nem lesz bajod. Az hogy úri ember vagy és nem akarod hogy nőismerősödnek ebből hátránya legyen, érthető. A rendőrök jól képzettek és értik az ilyen ügyek pszichológiáját rendesen. Abból is tudnak helyes következtetést levonni, ahogyan beszélsz velük. Azért ha óvatos szeretnél lenni, én azt javaslom hogy beszélj olyannal akinek van rendőr ismerőse, vagy ha van az ismeretségi körödben rendőr, beszélj vele. Ugyanúgy, egyenesen ahogy a többivel is beszélnél. Mondd el az aggályaidat és minden bizonnyal fog számodra megnyugtató megoldást kínálni, vagy fölvázolja az ügy lehetséges kimeneteleit. Sok sikert!
2014. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!