Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ez közszeméremsértés?

Lehet ez közszeméremsértés?

Figyelt kérdés
Egymás után csöngetnek be a köcsög választási ajánlószelvény-gyűjtők, és már nagyon unom. Gondoltam, a következőt megviccelem egy kicsit és meztelenül nyitok ajtót. Nem lépnék ki az ajtón, a saját lakásomban lennék pucéran, csak nyitott ajtóval, és persze látna a pártkatona. A kérdés, hogy ezzel megsértenék bármilyen törvényt? Ugye a saját lakásomban azt hordom, amit akarok, de ha be lehet látni, az már másik eset?

2014. febr. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha rádugrik? Az milyen sértésnek minősül?
2014. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs mákod és arra jár mondjuk egy anyuka a kislányával akkor lehet rádhívják a zsarukat :)

Bár szerintem a saját ingatlanodban nem tiltja a meztelenkedést a törvény :)

2014. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy nem tudok jogilag válaszolni a kérdésedre, csak egy dolgot szeretnék kérni. ha végül ezt tényleg megcsinálod, kérlek vedd fel videóra és küldd el nekem is! ragyogó ötlet!
2014. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább folyass magadra piros ételfestéket, szád környékére mindenképpen kerüljön, majd ajtónyitás után derűsen kiálts be a házba, "Itt a desszert!".
2014. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!