Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg szeretnénk mászni a Lánc...

Meg szeretnénk mászni a Lánc hidat. Mit kaphatok érte ha lebukunk?

Figyelt kérdés

Igazábol szinte az összes hidat megszeretnénk mászni :-) mit kaphatok réte ha elkapnak a rendőrök? bevihetnek? végülis nem rongálunk..meg saját felelősség. és mi van akkor ha elkapnak egy hidnál, bevisznek és utánna újra rajta kapnak?


Ne nézzetek betegnek :-D szeretjuk a kihivásokat...de légyszi ne az ötletünkön akadjatok le...:-) csak érdekel, hogy mit kaphatunk ezért


(ja igen elmultunk már 18 ak)



köszönöm


2009. dec. 11. 21:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
énis szeretném!! egy álom teljesülne
2009. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mehetek veletek?:)
2009. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, hogy fiatalokat szedtek össze valamelyik hidról, és úgy emlékszem komoly következményekkel járt, nem tudom pontosan, igy hát inkább nem irok semmit, de tény, hogy nem csak egy ejnye-bejnye volt!
2009. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ki kell fizetni a tűzoltó, rendőrség kivonulási ktg-ét

a BKV elmaradt hasznát, költségeit


egy egyórás lezárás miatt kb. 3 milliót kell fizetnetek


ha nincs pénzed: szülőnek


ha annak sincs viszik a lakást

2009. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt hinnék hogy le akarsz ugrani :O
2009. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

23:42....haggyukmár. könyörgöm. 72 orás őrizet és max30-40 ezer forint..milyen milliokrol beszélünk. engem elgázoltak és 100 ezret fizetett a nő kártáritésért.. ráadásul én nem is rongálok.



persze jöhet bárki :-P

2009. dec. 12. 00:16
 7/13 A kérdező kommentje:
különben meg ha jönnek és látják he lemászok nem zárnak le semmit...csak az öngilykosok miatt szoktak lezárni. ha én most lekiabálok h nincs gáz jövünk miért zárnák le a hidat?
2009. dec. 12. 00:18
 8/13 anonim ***** válasza:

"23:42....haggyukmár. könyörgöm. 72 orás őrizet és max30-40 ezer forint..milyen milliokrol beszélünk. engem elgázoltak és 100 ezret fizetett a nő kártáritésért.. ráadásul én nem is rongálok."


nem a büntetésről beszélt hanem tűzoltók kiszállási díja, meg ha lezárják az utat akkor kártérítés stb...ne hidd, hogy azt majd valaki kifizeti helyetted

2009. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha lebuktok simán a Dunába fulladhattok! Gondoljátok mégegyszer át!
2009. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"csak az öngilykosok miatt szoktak lezárni"


Mindenki miatt lezárják aki az út közepére eshet a híd tetejéről. Ne legyetek már ennyir egyszerűek!

2009. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!