Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szerződésemben benne van,...

A szerződésemben benne van, hogy 8-16. között utalják a munkabéremet, és még mindíg nem érkezett meg Ez nem szerződésszegés?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ha nem érkezett még mindíg meg, nem kapok kártérítést vagy bármi hasonló. Nincs ilyen törvény hogy mit lehet tenni ilyenkor
2014. márc. 18. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De, természetesen bejelentheted a megfelelő szervnél, de ezt nem lehet név nélkül.

Kivizsgálják, neked adnak igazat, és megkapod arra a 3 késedelmes napra a jegybanki alapkamatot.

Nem tudom, mennyit keresel, meg azt sem tudom, mennyi épp most a jbak, de 100.000 Ft-os fizetéssel és 5% kamattal 3 napra ez 41 Ft.

Ezt az összeget a munkáltatód átutalja a számládra, őt esetleg elmarasztalják, kifizeti a büntetést.

Te pedig várhatod, hogy mikor találnak a munkádban hibát, mert fix, hogy keresni fogják, és már repülsz is, ebben biztos lehetsz.

2014. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen sejtettem köszönöm a válaszodat :D
2014. márc. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!