Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek, hová tudok forduln...

Azigazsag kérdése:

Mit tegyek, hová tudok fordulni ha a rendőrök a lefoglalt kamerarögzítőmet bizonyíthatóan meghamisították? Mely hivatal jár ilyenkor? Katonaügyészség .. Stb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal keress fel egy ügyvédet!
2014. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

tehát egy eszközt amit arra használtál, hogy valamihez hozzárögzítsd meghamisították. Vagyis kicserélték az eszközt egy gagyi kínaira?


amúgy nem gond, ha tudod bizonyítani nem pedig a te szavad áll az övékkel szemben.

2014. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendőrállamban élünk, mindig a rendőrnek van "igaza". Szopni fogsz.
2014. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként is a f...nak kameráztad magánszemélyként a közterületet. Ezerszer feltett kérdés az új ptk óta, de sz...tok bele, és most, hogy a zsernyák leszereli az illegális kameráitokat, bezony cumiztok. Hát ért annnyit a járókelőkre való recskázás?
2014. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nem értem a kérdést ...


igen, a katonai ügyészség a felettes szerv, na de mit tettek pontosan? mit hamisítottak meg? és mit kameráztál?

2014. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A saját házamat kameráztam és saját utca frontomat , sok kis gyerekes család vagyunk .


A kamerarögzítőnek semmi köze az ügyhöz ami miatt elvitték , ez nem lenne gond .


A gond hogy kicserélték egy kínai gagyira és nincs meg .


BIZONYÍTANI TUDOM NEM EZ A MI RÖGZÍTŐNK !!

2014. márc. 31. 09:25
 7/9 anonim ***** válasza:

ja hát akkor kellett nekik, lenyúlták, ennyi.

azt nem fogod tudni bizonyítani sajnos :(

anno egy hasonló lefoglalás kapcsán nekem is tűntek el értékes dolgaim, mégse tudtunk mit kezdeni, az ügyvéd csak annyit mondogatott, h psszt inkább ne hergeljük őket .... hát szép, ez itt állítólag Európa egyébként!!

2014. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez szép magyarán akkor ezek szerint ennyi volt és nem tehetek semmit ?


Szép kis ország ez , de mit is várjunk , ha a Welszt is eltették szinte nyilvánosan az útból .


A Hír tv megint jön és lépek , mert hagyni nem szabad !

2014. ápr. 1. 19:03
 9/9 anonim ***** válasza:

persze, nálunk ez nem probléma ... beülsz a rendőrautóba, aztán csak isten (vagy az se tudja, mi lesz ...

na de ezen kívül most komolyan írtam h nem fogsz tudni semmit tenni, mert nyilván ők azt 100 lepapírozták 100 rendőrtanúval, azaz maga a képtelenség bebizonyítanotok, h mást adtak vissza :(

2014. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!