Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan igényelhetek holokauszt...

Hogyan igényelhetek holokauszt kártérítést?

Figyelt kérdés
3 rokonomat ölték meg haláltáborokban, igazolni tudom. Mennyi pénzre számíthatok havonta?

#ország #pénz #zsidó #holokauszt #haszon #élősködés #HOLOKAUSZT KÁRTÉRÍTÉS #GYILKOLÁS #BIBOLDÓ
2014. ápr. 3. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Te sehogy a túlélők szenvedtek miatta nem te.
2014. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Úgy ahogy az első írta. Szabad megtudnom a történetét? Vagy csak vallási nézetek miatt? Ha rosszul esik, ne mond el.

( Egyébként mire szeretnél Te kártérítést kapni? Meghaltak a nagyszüleid / dédszüleid? Ezt sosem értettem, lehet hogy ez gyilkosság, vallási nézetek miatt ölni, de az én dédapám is ott halt meg. Katona volt, nem zsidó. Ez nem gyilkosság? Kiküldeni több száz-ezer embert a frontra mindkét oldalról. Akkor most én követelhetek kártérítést? Nekem is vannak bizonyítékaim. )

2014. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kérdező, szégyelld magad, hogy a felmenőid szenvedéséből akarsz hasznot húzni, egy szegény országot megrövidítve. Nagyon szégyelld magad.
2014. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus zsidó... Nektek kéne nekünk fizetni, amiért eltűrünk még mindig titeket és hogy befogadtunk az országba..
2014. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 viktorvarga ***** válasza:
100%
a kérdés biztosan csak provokáció..hazudj még valamit
2014. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szégyelljék magukat akik kételkednek!

3 zsidó rokonomat gázosították el Auschwitzban, szerencsére személyenként 23e Ft havi kártérítést tudtam intézni, így meg tudok némileg nyugodni.

2014. ápr. 17. 11:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát te már biztos nem, kicsit nézz utána, azért az unokák már nem pedálozhatnak. Neked egyébként a pénz megnyugvás? Szégyelld magad, ha neked emiatt a pár tízezer miatt megnyugszik a lelked. Több millióról ne is álmodj.
2014. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Éééés kiderült, hogy kamu provokáció.
2014. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

És az én téeszesített, áttelepített felvidéki magyar apósomékat ki kártalanítja? Vagy az Andrássy út 60-ban meghurcolt, a Tanácsköztársaság idején egzisztenciálisan ellehetetlenített, x-es származásúnak titulált nagyapámat?

Gyűlölöm, ha valaki megélhetési...

2014. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Jól tejel akkor majd a holokauszt ipar... Szappan utalványt nem küldött a magyar állam... ? Nekem Dédtatámat hurcolták el a szovjetek.. de erről sose lehet nyíltan beszélni. :)
2014. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!