Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igényelhetek így bármiféle...

Igényelhetek így bármiféle segélyt? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég végeztem a középiskolával, mivel apámék 3 műszakba járnak dolgozni ezért én viszem vagy éppen hozom öcsémet az óvodából, ők kértek meg rá, hogy munka helyett inkább így segítsek nekik. Ma viszont azt mondta nekem apám, hogy kérelmezzek valamiféle segélyt, mert kevés amit ketten keresnek. Az érdekelne, hogy ilyen feltételek mellett egyáltalán igényelhetek-e bármilyen segélyt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 13. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Munkát kell keresni. Mert be tudsz jelentkezni a munkaügyi hivatalba, de nem fognak pénzt adni, csak nyilvántartásba vesznek. De neked már ez is megéri, mert addig a TB-d rendezett lesz és ha beteg vagy, az orvosnál nem lesz "piroslámpád".
2013. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. nov. 13. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!