Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van JOGOM fitymaszűkület...

Van JOGOM fitymaszűkület korrekciós műtéthez TELJES NARKÓZIS-T (altatást) kérni? NEM ÉRDEKEL A SZEMÉLYES VÉLEMÉNYED, EZ EGY JOGI KÉRDÉS!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg van, de egy altatás 70 ezer kb. így állami helyen le fogják szarni a jogaidat. Magán helyen meg ha kifizeted megcsinálják.
2014. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Arany középút: vigyél pálinkát, kortyold be, és legyél nagyon csendes és udvarias! :)
2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
első köszönöm, második nagyon vicces. Nem szarhatják le ha van jogom! minden kórházban van jogi személy aki az ÉN jogaimat nézi. és mivel oda vagyok bejelentve, és van "GOND" amit meg is kell oldani, nem utasíthatják el a kezelésemet. tehát ha van jogom hozzá akkor érvényesítem. köszönöm elsőnek!
2014. ápr. 7. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a "jogi személy" inkább legyen jogász, jó? Elvileg függ attól, hogy megengedett-e nekik, támogatja-e valaki, ha úgy alapból nekik kéne meghívniuk téged az altatásra, kiterjed-e rá a biztosításod (ha van valami spéci egyáltalán), meg lehet, hogy van kiskapu is, pl. hogy viszel orvosi papírt arról, hogy mittudomén, bepánikolsz, ha miskárolónak látszó tárgy közelít a főnök felé. Semmit nem mondtam, amire ne jöttél volna rá magadtól, legalábbis remélem.
2014. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van JOGOD kérni, de nem fognak elaltatni. Jogilag lehet, hogy van erre lehetőséged, de mivel minden altatásnál megvan annak a lehetősége, hogy nem tudnak felébreszteni, sőt akár bele is halhatsz, ezért nem fognak elaltatni, csak ha nagyon muszáj.

Szóval: pereld be a kórházat, mert az életedre vigyáznak...

2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen, a pánikbetegségről nagyon könnyen tudok papírt szerezni ha az kiváltja :D kb 5 perc egy pszichiáter vagy pszichológus által megírt vélemény...
2014. ápr. 7. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok a rinya.

Jogod van kérni, mindenhez van jogod.

De a finanszírozás más kérdés.

Ha úgy csinálják, ahogy a doki mondja, elvileg nem kell fizess.

Ha altatást kérsz, már kérhetnek pénzt is!


Nekem amúgy megcsinálták. Hát nem nagy dolog. Utána kellemetlen.

No para.

2014. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. viszont szerintem van egy olyan dolog, hogy nem utasíthatják el a kezelést, hiába kérek altatást, ugyanis az állapotom kezelésre szorul, tehát muszáj neki megoldani. és ha van jogom altatást kérni akkor szerintem olyan nincs hogy most ő azt mondja hogy nem lesz altatás én meg azt hogy akkor nem vállalom a műtétet, mikor vállalnám altatásban, neki pedig a gyógyítás a feladata. ráadásul a körzetem szerint oda vagyok bejelentve, kötelességük ellátni. és ha van jogom kérni, akkor ők tagadják meg a jogaimat....
2014. ápr. 8. 09:58
 9/11 A kérdező kommentje:
mellesleg 2x már elértem hogy altassanak más ennél kisebb beavatkozásnál, ( enndoszkópia ) pszichiátriai betegségre hivatkozva. csak 2 tünetet produkáltam és úgy befostak, hogy szó nélkül már már ők ajánlották fel... viszont kíváncsi voltam hogy vajon amúgy is lehet e kérni....hazugság nélkül...
2014. ápr. 8. 10:08
 10/11 anonim ***** válasza:

deréktól lefelé lévő dolgok műtétjénél gerincbe adnak injekciót.

én is oda kaptam herezacsiviszér miatt.

Megkaptam semmit se éreztem a műtét alatt.

Viszont nem akkor fáj, hanem mindig a műtét után rossz.


szóval ha csak azért akarsz aludni mert fáj, az hülyeség.

2014. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!