Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az történt hogy köznmunkára...

Az történt hogy köznmunkára ítéltek vagy 50000ft bírság (ez hejszini bírság) mia tehendő?

Figyelt kérdés
De anyagi okok miatt nem tudtam elmenni a munkaügyi központba csak 3 nappal késöbb, elküldtek a rendörségre ott aztmondták hogy ezzel nem tudnak mit kezdeni mondták hogy menjek el orvosi igazolásért, az orvosomnnem adott ienkor mi a tehendő?

2014. ápr. 9. 09:55
 1/7 Agent Cooper ***** válasza:
Semmi gond, a büntetést átváltoztatják szabadságvesztésre, és majd leüli.
2014. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy nem akarok fizetni hanem hogy jelenleg nem tudok fizetni de 1 hónapmulva tudnák.
2014. ápr. 9. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi a TEENDŐ? Az bameg, hogy tanulj meg helyesen írni, de leginkább: NE SZEGD MEG A TÖRVÉNYT, SEG.GFEJ! :D
2014. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írási hibákér diszgráfiás vagyok és nem lopás vagy bántalmazás miatt történt hanem köztéri alkohol fogyasztás
2014. ápr. 9. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Üld le 5000 Ft-jával. Kapsz kaját, melegen vagy, csinálni semmit nem kell...
2014. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És utánna mehetek erkölcsi bizonyitványér vagy priusz se lesz utánna?
2014. ápr. 9. 13:12
 7/7 anonim válasza:

"Anyagi okok miatt nem tudtam elmenni a munkaügyi központba."


Hagyjuk már szerintem ezt még te sem hiszed el ennél már csak az lenne sablonosabb ha azt mondod családi okok miatt nem tudtam elmenni.....

Ami meg a büntetést illeti hát igen azt bizony ülni kellesz, de ajánlom, hogy az idődet hasznosan töltve vigyél egy Magyar szótárat.....

2014. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!