Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Perrel fenyegetőzik a vendégem...

Perrel fenyegetőzik a vendégem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Műkörmös vagyok.Egyik körme begyulladt,mondván a műkörömtől amit készítettem neki.Soha-soha nem történt még velem ilyen,minden eszközt fertőtlenítek,a kéz bőrét is.Amikor készítettem a körmét akkor is érzékeny volt neki,talán már akkor kezdődhetett neki,a műköröm pedig rátette az i-re a pontot.A lényeg hogy most emiatt perrel fenyegetőzik,hogy ez neki milyen rengeteg pénzbe került,a gyógyíttatás.Teljesen elkeserített ez...nem isértem hogyan történhetett ez meg.
2014. ápr. 11. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Le kell verni neki két hatalmas fülest.
2014. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) Teljes mértékben megérdemelné,de tartok tőle h azzal is csak magamat sodornám bajba.
2014. ápr. 11. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
pereskedjen csak, neki kell bizonyítania, hogy te okoztad a baját. úgyis csak dumál az ilyen.
2014. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez most valami vicc?:)

Milyen amikor egy kézköröm begyullad? A lábkörmöt tudom, az gáz, de a kézen milyen?:)

Két taslit meg egy kapát a kezébe adni, azt majd lejön az a gyulladás a harmadik vetés után.


Ez már az életképtelen műcica kategória, mi az hogy perel egy körömért?:) Mit szól az ilyen amikor belelép egy kutyagumiba?:D

2014. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tetro ***** válasza:
61%
kíváncsi lennék a bizonyítási eljárásra... nyugodj meg, semmi nem lesz belőle... :D
2014. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 11. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Meg mi kerülne a gyógyitásán rengeteg pénzbe? Műkezet csináltatott? :D
2014. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Manapság mindenki perrel fenyegetőzik. Jó dolga van az ügvédeknek. Már, ha valóban perel valaki.
2014. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

"Meg mi kerülne a gyógyitásán rengeteg pénzbe?"


Amputáltatnia kellett a körme hegyét.

2014. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Fizesd vissza neki a műkörme árát, amennyibe akkor került neki. Aztán ha akar, pereskedjen, neki kell bizonyítani és biztos még a számlákat sem rakta el, hogy pontosan mennyibe is került neki a gyógyítás.
2014. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!