Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt valamelyik hivatalos...

Ezt valamelyik hivatalos szervnél kell jelezni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve írtam egy levelet a Vatikánba a pápának, melyben tételesen felsoroltam az általam vélt egyházi bűnöket, és néhány kérdést is feltettem. Na pénteken jött meg a válasz, már azt hittem, hogy nem fogok kapni, a levél értelmében elvileg kitiltottak az egyházból. Ezt kell jelezni valahol, vagy nem számít?

2014. ápr. 13. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

erről ha gondolod írhatnál részletesebben is, mert nagyon érdekes a téma.

ha gondolod privátban is üzenhetsz.

csak azért írtak ilyet, hogy azt hiszik te valami hithű, nagyon félős keresztény vagy, és azt gondolják, majd ez olyan hatást váltana ki, mint a középkorban, mikor valakit direkt kitiltottak az egyházból.

de pl ha tagja sem voltál az egyháznak, csak általad észlelt egyházi bűnök voltak amit megosztottál, akkor mit érnek el a levelükkel?

azt tudod, hogy nem a pápa írt neked, hanem valami droidja, aki csak azért van tartva, hogy olvass aa leveleket, és válaszoljon.

2014. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!