Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » T-Mobile szervíz. Mit tegyek?

Pixie.cute kérdése:

T-Mobile szervíz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beadtam két héttel ezelőtt a telefonom T-Mobileba szervízbe azzal a hibával, hogy rossz a kamerája. S amikor visszakaptam nem volt javitva azért, mert a töltő része károsodást szenvedett, fizikait. Az a vicc, hogy mielott én beadtam a telefont akkor nem volt ilyen hiba, előtte töltöttem még 15 perccel, és most tolteskeptelen lett a telefon. S azt mondják, hogy biztos én voltam, küldhetik pénzes szervízbe, de én nem fogom. Voltam Fogyasztóvédelemnél, mondták azzal tamadjam meg, hogy amikor beadtam töltöttem meg, képi bizonyíték, hogy mikor volt töltve es a jotalassi geyen venem volt semmi efféle hiba rögzítve... Nem is volt, de ha lett volna, akkor nem is szabadott volna elfogadniuk... Szóval most szépen intézkedni fogok.

2014. ápr. 18. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed!
2014. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2014. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van de mi a kérdés?
2014. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy van-3 értelme Szerintetek az egésznek nekiugrani. Nem az ár miatt vagy bármi, hanem az, hogy roszabb állapotban kaptam vissza töltésképtelenül, és még rám fogták, hogy én voltam biztos náluk nem lett semmi.
2014. ápr. 18. 19:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg ballagok meg egyetem miatt költözök szoval szüleimnek így is van elég anyagi nehézsége. Meg nem vagyok az a fajta aki hagyja a dolgokat.
2014. ápr. 18. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van.

Ha úgy lenne, ahogy ők állítják, akkor már a leadáskor szóltál volna, h szar a töltés is.

Így lenne logikus, de mivel nem szóltál így nem is volt rossz.

2014. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!