Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kell fizetni abban az esetben...

Kell fizetni abban az esetben a gyerektartást, ha az apuka lemond a gyerekéről?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy kell, de csak szerintem hülyeség? Ha nem kell neki, csak becsúszott, mi jogon kellene fizetnie? Fizessen akkor, ha látni akarja, de valamilyem okból az anyának ítélték. Bezzeg a tisztességes adófizetőktól levonják, de mi a helyzet azzal, aki segélyből él? Mondjuk ha az apuka visszaeső bűnöző és eltiltják a gyerektől, abban az esetben is levonják a gyerektartást?

2014. ápr. 18. 19:54
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

"Nem baj, ha nem kell gyerek, de akkor használd a fejed is ne csak a farkad. "

ÉN használom a fejem, Védekezünk mindig, mit lehet még tenni?


"aztán a pasija közli, hogy helló, nekem nem kell a kispurdé, csak becsúszott, mi jogon kellene fizetni utána???

Te hagynád élve elsétálni?"


Ha nem kellene neki én hagynám élve elsétálni. Félig meddig meg tudnám érteni. CSak ne akkor jelenjen meg, ha a gyerek már nagyobb, ha addig nem törődött vele és megvolt nélküle a gyerek, később se nézzen rá.

Ebben a helyzetben a lányomra sem haragudnék, én támogatnám szívesen. Nem arra nevelném, h feküdjön le fűvel fával, de ha becsúszott becsúszott.


Nagyon sok olyan van, hogy megbeszélik egymás között, h ha becsúszik, akk elvetetik. De nem csodálom, hogy ha megtörténik, akkor nem képes elvetetni a lány, ami érthető is, de a fiúval szemben akkor is kiszúrás, de mind1.

2014. ápr. 21. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!