Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy büntető pernél ha megfogad...

Egy büntető pernél ha megfogadnák egy ügyvédet, mennyit kérhet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Kérdésedből és megfogalmazásából ítélve úgy érzem elveszíted a pert. Hagyd az ügyvédet fölös pénzkidobás.
2014. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Ügyvédtől és pertől függ.

Viszont ez a kérdés szerintem ez világrekord az egy szóra eső helyesírási/nyelvtani hibák arányában.

2014. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vannak már olcsó (mitöbb, bizonyos témákban ingyenesek is) ügyvédek, tízezer körüli meghallgatással, egy rövid pár megjelenéses per lefolyását egykétszázezerből megcsinálja.
2014. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

attól függ milyen az ügy,meg mindenki mást kér.

egy alkalom 15-20 ezer körül.vagy mond egy összeget,100 ezer,és ha mennyi kell targyalasra,akkor alkalmanként 20 ezer.

ezt neked kell tudni h milyen súlyos az ügy,vagy egyedül tudod e képviselni maagd,ha sittre is kerülhetsz akar,akkor azert csak jobb az ügyved,mert nem mindegy hogy mikor mit mondasz.

2014. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés mind formailag (értsd: nyelvtanilag) mind pedig tartalmilag teljességgel értelmetlen.


A díjazás szabad megállapodás kérdése.

Nyilván függ az ügy milyenségétől, a ráfordítandó munkától, az ügyvéd saját díjszabásától és meg ezer más dologtól is.


Ügyvédet egyébként nem "megfogadni" kell (és főleg nem "megfogadnÁk", mert ez konkrétan fáj!!), hanem megbízni.

2014. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kioktatást! Azt hittem, hogy ezen az oldalon inkább segítik az embert, nem pedig lehúzzák!!!

Azért kíváncsi lennék, hogy ha ti "kedves" válaszolók, rossz idegi állapotban lennétek, akkor a helyesírásra figyelnétek? Vagy talán inkább segítséget kértek? Mindenki nézzen mélyen magába és csak utána ítélkezzen!

2014. ápr. 20. 11:10
 7/21 anonim ***** válasza:

Én mindig helyesen írok :)

Ítélkezni pedig a bíró fog :)

2014. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mindig figyelek a helyesírásra, mert így érthető, amit írok, és így tudnak mások segíteni.

És ha nem vetted volna észre, segítettünk sokan a válaszainkkal, még ha ennyire nehezen megválaszolható kérdésre csak ilyen bizonytalan váalszt adtunk.

2014. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
én sem értem miert kell kötekedni mindig ezen az oldalon,az ilyeneket jelenteni fogom,mert nem segítenek a válaszadással,csak unalomból vannak itt,legyen kit piszkalniuk.
2014. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

1. Igen, mindig törekszem a helyesírásra, mert igényes vagyok magamra.

2. Hülyeséget kérdeztél, szóval mégis, hogyan vársz normális választ rá??

2014. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!