Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemen van jogszabály...

Egyetemen van jogszabály arról hogy a zárthelyi dolgozatomról fénymásolatot ne készíthessek? Hivatkozással!

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 16:06
 1/7 Vona Gábor ***** válasza:
64%
Egyetem nem hoz jogszabályt. Legföljebb ilyen belső rendeletekkel kiskirálykodnak.
2014. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van valamilyen jogszabály ami engedélyezi, hogy a dolgozatom ne másolhassam le megtekintés után?
2014. máj. 8. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
A zh-k hivatalos dokumentumok, nem véletlen az sem, hogy még csak haza sem viheted őket (csak hogy egy példát mondjak), mert az egyetemnek meg kell őriznie őket bizonyos ideig, szóval ezért nem viheted el lefénymásolni sem; fényképezd le (elvileg azt sem lehetne, de azt úgy sem tudják figyelni annyira).
2014. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Tanulmányozd az adott egyetem Tanulmányi- és vizsgaszabályzatát, annak rendelkezni kell róla. Ha nem, irány a tanszékvezető, de leginkább a Dékán.
2014. máj. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem hoz jogszabályt. Jogszabály csak a törvény és a rendelet.

Az egyetem belső szabályzatot hoz, és azt természetesen magán az egyetemen tudod megismerni.

2014. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma már a legtöbb telefonban van kamera.

Egyetlen nem túl feltűnően tartott telóval egy klikk és senki meg nem mondja, hogy már ott van rajta. Csak közben lehetőleg ne mozogjon be a kamera, mert életlen lesz.

Jó ha előtte valami hasonló méretű papírról készítesz próba képet nyugodt körülmények között, hogy megszokd, hogyan kell tartani (nem szabad kapkodni), hogy éles legyen.

2014. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! :)

Ment mindenkinek a zöld kéz!

2014. máj. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!