Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvonhatnak így bármit is?...

Megvonhatnak így bármit is? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy tanfolyamot a munkaügyi jóvoltából (a híres Újra tanulok félét), letelt a közmunkaszerződésem, újra igényeltem az FHT-t, de idő közben a munkaügyi leadott egy névlistát egy cégnek, amin én is rajta voltam, mint megbízható munkaerő. Én ezt nem kértem, pénteken hívott a cég egyik embere, hogy ez van, ma volt az 1- napom, de nem igazán fekszik nekem ez a meló. Mondtam is délután, hogy ha nem jár semmi szankcióval én inkább még a szerződés megkötése előtt "felmondanék", a hapsi szerint nem kötelező elvállalni, hiszen csak ajánlottak a munkaügyiből. Ha nem fogadom ezt el szerintetek mire számíthatok?
2014. máj. 12. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
tuti rád akarják tukmálni bármi áron, kell a statisztika ... szal jó kérdés, de sztem ha ezt teszed, akkor jön a szöveg, hogy nem vagy együttműködő.
2014. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam lent a munkaügyibe, kedves volt a nő, nem kötelező elvállalnom, csak ajánlottak.
2014. máj. 13. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!