Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok köztisztasági...

Hol tudok köztisztasági panaszt tenni, mert nincs kitakarítva a hányás a buszmegállóból?

Figyelt kérdés
Ott van hajnal óta, hozzá se nyúltak, ráadásul fertőzésveszélyes is, meg elfoglalja a fél fedett megállót (mert a barmának pont oda kellett okádnia). Az egy dolog hogy a rendőrség semmit nem tesz a tetves okádó részegek összegyűjtésére (jól meg kéne bírságolni őket + feltakaríttatni velük), de hogy a köztisztaságiak sem takarítják el, az már mindenen túlmegy.
2014. máj. 16. 15:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%

"4-es: szerinted az én dolgom közterületről más mocskát takarítani?"


Valamit tisztázzunk már! Engem zavar hogy ott van?

Mielőtt bonyolult gondolkodási folyamatba kezdenél inkább válaszolok: Nem, nem zavar. :)

Felőlem elfér pontosan ott ahol épp van. :)

2014. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11 aham, most ezt mondod mert nem te nézed meg lépsz bele. Ha még tényleg így van és ennyire nem érdekel az elég szomorú. Kíváncsi vagyok otthon is így éltek-e. Annak az okádéknak semmi keresnivalója ott. Nem a putriban élünk.
2014. máj. 16. 15:30
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

"6-os akkor keress rá, van pár cikk a hányás fertőzésveszélyességéről."


Javaslom inkább te keress rá! Különösen a sósav+ emésztő enzimek+ alkohol rész fog téged érdekelni. :D

2014. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
14%

"#11 aham, most ezt mondod mert nem te nézed meg lépsz bele."


Ha én nézem és lépek bele sem fogok kérdést kiírni, tudod hányszor volt már ilyen? A Rákosrendező büféjéban dologztam, ami a hajléktalanok egyik törzshelye volt. Hány kérdést írtam ki eddig erről?


"Ha még tényleg így van és ennyire nem érdekel az elég szomorú."


Miért lenne szomorú? Nekem kellene mindig elutaznom az ország túlvégére és feltakarítani, ahányszer egy idióta kiírja hogy odaokádtak valahová?


"íváncsi vagyok otthon is így éltek-e."


Nem. Ha valaki ideokádik én feltakarítom. Ez igaz a munkahelyemre is, bárhol ahol megfordulok ha látok egy okádékot feltakarítom, még akkor is ha mástól kell kérnem egy seprűt meg egy vödör vizet. Ha te lusta vagy erre lépkedj benne.


"Annak az okádéknak semmi keresnivalója ott. Nem a putriban élünk."


Pedig a hozzád hasonlók oda valók!

2014. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
37%

Érdeklődnék az #1-es MIÉRT nulla? Ha jó, pontos választ ad, akkor nulla? Csak az a jó, aki veszekedik??

A megállók a közlekedési vállalatokhoz tartoznak, BKV , VOLÁN - nem tudom, hol hánykolódtok. A beállók, és az előttük levő járdaszakasz is. Ott kell szólnod.

2014. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
14%
Nem veszekedtem, csak leírtam a parasztnak mi a teendő ilyen esetben, mert magától nem tudja.
2014. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ezért tart itt ez az ország. Mindenki csak panaszt tenni szeret, ahelyett hogy csinálna valami hasznosat.
2014. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
63%

15 na ezért utáltam meg a gyakorit - óbégatás, pontozás- az idő elfecsérlése!


Pontozzatok, rajta!

2014. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Amíg ide jöttök óbégatni ahányszor hányadékot láttok ez nem is lesz másként. Én még a döglött kutyát, macskát is elásom a lakóhelyem körül ha elütötték, nem kérdést írok ki róla.


Mit szólnátok én is kiírnék egy kérdést, hogy elütöttek egy macskát a házam előtt és mikor fogjátok eltemetni? :D

2014. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
"Hol tudok köztisztasági panaszt tenni, mert nincs kitakarítva a hányás" Juuuuj! Ez nagyon aranyos és találo, hogy ezt a politika kategoriába raktad! TALÁLOOOOOOOO!
2014. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!