Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol tudok köztisztasági...

Hol tudok köztisztasági panaszt tenni, mert nincs kitakarítva a hányás a buszmegállóból?

Figyelt kérdés
Ott van hajnal óta, hozzá se nyúltak, ráadásul fertőzésveszélyes is, meg elfoglalja a fél fedett megállót (mert a barmának pont oda kellett okádnia). Az egy dolog hogy a rendőrség semmit nem tesz a tetves okádó részegek összegyűjtésére (jól meg kéne bírságolni őket + feltakaríttatni velük), de hogy a köztisztaságiak sem takarítják el, az már mindenen túlmegy.
2014. máj. 16. 15:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az semmi. Ha én elmesélem miért lett Anti a becenevem, akkor lementek hídba. Mikor még óvodába jártam és valami járvány tört ki a szomszédos óvoda igazgatója mindig üzent értem, hogy egy hétig járjak az ő óvodájukba. Amint beléptem, minden baktérium kimenekült onnan, az óvónők az antibiotikum kifejezés miatt kezdtek el Antinak becézni. Persze nekem csak jóval később mondták el mit jelent.
2014. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a közel 30 válaszból egy sem tudta megmondani, hogy hova fordulhatok a panaszommal.
2014. máj. 17. 16:42
 33/33 anonim ***** válasza:

Az ügyben a Közterület felügyeletnek kell eljárnia, a címeket lásd itt:


[link]


A fórum eddigi hozzászólásai leginkább arra adtak választ, miért rendezett a környezet Hegyeshalomtól nyugatra, és miért nem lesz nálunk soha az a tisztaság, mint pl. Ausztriában. Nem annyira pénzkérdés, mint sok nyüszítő hiszi.

2014. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!