Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hánytunk, hasmenésünk volt a...

Hánytunk, hasmenésünk volt a török kajától mégsem írhattunk a panaszkönybe. Mit tehet a fogyasztó? Megéri?

Figyelt kérdés

Tegnap török étteremben ebédeltünk közel a Jászai Mari térhez, számlát étteremszerűen nem kaptunk.

Megettük, megittuk, másnap iszonyatos hányinger és hasmenés kerülgetett engem és a barátnőmet is.


Felhívtuk az éttermet, hogy vissza kaphatnánk-e az egyébként bagatell 2 ezer forintos összeget, cserébe nem írunk bele a panaszkönyvbe, de nem.


Oda is mentünk, 5 éttermi dolgozó (török) jelent meg és egy oroszos akcentusú (vonású) üzletvezető. Először hecceltek, hogy írjak bele a panaszkönyvbe, de amikor a barátnőm is vette elő az iratait, hogy dupla bejelentést tegyünk már elállták az utam és nem adták ki a könyvet.


Majdnem dulakodás lett belőle. Rendőrt nem akartam hívni emiatt, de megfordult a fejemben.


Mit tehetek ilyen esetben? Nincs sok időm fogyasztóvédelmi perek lejátszására, de ki tudja. Orvosi látlelet a székletből stb? De úgyis eltussolnak mindent.


Nyernénk ezzel bármit is, vagy csak az időnket lopná az ügy? (és persze pénzünket, üzemanyag, idő, stb)


Én egyenlőre úgy állok hozzá, hogy ez a pénz tanulópénz volt, hogy ne együnk többé ilyen helyen, de sokkolt a dolog.



2014. máj. 18. 21:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként pont az ilyen helyekről szokott előkerülni több száz kiló ismeretlen eredetű hús, hamis blokkok.
2014. máj. 18. 21:38
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tékozló Homár:

[link]

Először is írjatok be ide.

Utána ÁNTSZ-nél jelentsétek:

[link]

2014. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 szántóvető ***** válasza:
35%

örülj hogy nem vágták el a torkotokat,nagyon szerencsés vagy.

"Orvosi látlelet a székletből"-félre van téve?

szóval éld tovább az életedet ne pereskedj.

2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

örülj hogy nem vágták el a torkotokat,nagyon szerencsés vagy.


Én is erre gondoltam. De ez most komoly, ilyen van magyarországon? És ilyen körülmények között a sok barom bemegy és eszi azt a kaját ami ezek után ki tudja, lehet, hogy ha nagyon be akartam volna írni, akkor mentem volna hátra a konyhába következő adag gyrosnak a csajommal együtt.

2014. máj. 18. 21:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha csak másnap lett bajotok, akkor bekaptatok valami vírust, nem a kajától volt. A kajától való rosszullét pár óra alatt jelentkezik.
2014. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Többek között ezért is nem erőltettem az ügyet. Mert kicsit félek az ilyen emberektől. Beleírni a lakcímemet egy ilyen bejelentésbe?


De tényleg a barátnőm szinte már sírt annyira görcsölt a gyomra és hánynia kellett és nem ettünk előző nap semmit, csak ott azt.

2014. máj. 18. 21:52
 7/21 A kérdező kommentje:
Vírus? hát nem tudom. Hasmenés. Hányinger. Szerintem csak kajától lehet... Sőt, ez a legkevesebb, de a barátnőmnek még az ínye is begyulladt, de nem foglalkoztunk a dologgal. A legjobb helyeken is megesik. Kocsmákban a leggyakrabban..
2014. máj. 18. 21:53
 8/21 A kérdező kommentje:
Na nem offolok, várjuk a válaszokat. A homárral meg szerintem nem érnénk el semmit.
2014. máj. 18. 21:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van hányós-hasmenős vírus.
2014. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 szántóvető ***** válasza:
64%
arra gondoltam én is amit a 4-es válaszban írtál csak nem mertem leírni.török+orosz embereket nem éri meg felidegesíteni.
2014. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!