Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy ismerősömnek a Facebook...

Ha egy ismerősömnek a Facebookjába a barátja és elküldi a közös beszélgetéseimet leprintelgetve a rendőrségnek amiben lehet hogy illegális dolgok is vannak akkor mi lesz velem?

Figyelt kérdés

lényeg hogy a barátja igen utál engem. és tegyük fel arról is beszéltünk Facebookon hogy mondjuk van nálam valami olyan ami illegális.

Mi van ha leprintelve elküldi a rendőrségnek?


Tagadni kell a hitelességét vagy mi? nem tom, parázom.



2014. máj. 27. 22:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha egy ismerősömnek a Facebookjába a barátja ***belép*** és elküldi a közös beszélgetéseimet leprintelgetve a rendőrségnek amiben lehet hogy illegális dolgok is vannak akkor mi lesz velem?
2014. máj. 27. 22:15
 2/10 A kérdező kommentje:
elírtam
2014. máj. 27. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Eljárás indulhat ellened.
2014. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
úh... egy facebookos printből? pedig az hamisítható
2014. máj. 27. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor baj van. A bíróság nem fogadja el a faces írásokat, de annak a tartalmát kötelessége a rendőrségnek kivizsgálni ha bűncselekményről van szó és a tudomásukra hozzák.
2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szólj az ismerősödnek, hogy a barátja belép pl a fbjába.
2014. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hitelesség lényegtelen.


Azt fogják vizsgálni, ha bűncselekményről van szó, hogy az igaz-e.

2014. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

értem. jó tudni, bár kizárt hogy ez megtörténne, aszem Skype-ról ha letörölsz vkit az üzenetek is törlődnek.


FB-on meg nem tud belépni, nem adja meg a jelszót továbbra sem neki

2014. máj. 27. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:
soha nem törlődnek skype-on az üzenetek, microsoft megőrzi + ha csak te törlöd őt, attól ő még látni fogja a régi üzeneteket, csak kérdőjeles lesz a neved nála, de ugyanúgy ott maradsz a listáján mint előtte
2014. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja értem. no para
2014. máj. 28. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!