Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szeretnék függetlenedni és...

Szeretnék függetlenedni és saját országot alapítani. Mik a teendők?

Figyelt kérdés
Szeretnék 720 négyzetméteres telkemmel függetlenedni az országból és saját országot alapítani. Van valakinek ebben tapasztalata? Minden segítséget és hasznos tanácsot kis zöld kezecskével jutalmazok!
2014. jún. 6. 12:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%

Én is hatalmi célokat tűztem ki célul! Ezt csak azért közlöm, hogy fel tudjatok készülni a diktatúrára!


Elöször is! A falumban megnyerem a polgármesteri választásokat és függetlenedem az országtól! Hadsereget fogok felállítani a külön erre a célra kiképzett közmunkásokból, akikkel elöször is leigázom a szomszédos falukat és lakóikból kiválogatom a háremet, amit az én fennhatóságom alatt álló népem szabadon felhasználhat, a maradék söpredék pedig rabszolga sorsra lesz ítélve, sok különbséget nem vesznek észre, csak annyit, hogy meglesz a mindennapi kenyerük, a mostani állapottal ellentétben. Az új területfoglalásommal újabb közmunkásokat tudok kiképezni és elfogom foglalni kezdetben a mostani "országot" majd európát utánna a világ egyeduralkodójává fogok válni és belekezdek egy űrprogrammba, aminek célja a galaxis elfoglalása és nyugdíjas éveimet a külön erre a célra létrehozott nepszusz bolygón fogom leélni.


( egyelőre még nincs ágyasom és ágyam se, ezért szívesen elfogadom a felajánlásokat! /Ágyasnak csak bombanő* jelentkezzen/)


*Nekem már az is bombanő, akinek nincs szakálla.

2014. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kínai napkollektor panel elég olcsó, internethez meg szatelit, simán meg lehetne csinálni
2014. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2-es: hogyha vízumra lesz szüksége, mivel Magyarország szerint az a terület már nem Magyarország, akkor a kérdező maga bocsájthat ki ilyen papírokat.
2014. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kukucs Péter válasza:
0%
Te vagy az viktor?
2014. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Nem 720 m2 terület kell, hanem egy vármegye 1/100-ad része MINIMUM!
2023. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!