Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az unas tel. Shopból rendeltem...

Cafet Lulu kérdése:

Az unas tel. Shopból rendeltem, a pénzt is utaltam. A weboldaluk zárva, a tel. -t nem veszik fel.1 hónapja semmi visszajelzés tőlük. Feljelentést tehetek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál rá hideg vizet. Nem szabad előre utalni pénzt. Én mindig csomagban kérem és utánvétellel.
2014. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az unas egy tárhelyszolgáltató. az tény, hogy kereskedés tartja náluk az oldalát, de a te vásárlásodnak konkrétan semmi köze az unas-hoz.


kezdjél el lemenni alfába, hogy mégis kitől vásároltál valójában, mert baromi szomorú, ha meg ezt sem tudod...

2014. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tomala ***** válasza:

Feljelentést bárki tehet bármiért, csak az eredmény kérdéses. Jelen esetben csalás lenne a gyanú, ahol ez attól függ, hogy

1. Felderíthető-e az elkövető személye.

2. Bizonyítható-e, hogy már eleve az volt a szándékuk, hogy nem küldik az árut

3. Meghaladja-e a kárérték az 50 ezer forintot, mert az alatt nem bűncselekmény, csak szabálysértés, amivel gyakorlatilag nem is foglalkozik a rendőrség. Na nem mintha a bűncselekményi alakzat esetén megszakadnának.


Őszintén: annak az esélye, hogy a rendőrség segíteni tud, kereken nulla.

2014. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!