Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki evekota "feketen"...

Ha valaki evekota "feketen" dolgozik, akkor feltudom jelenteni?

Figyelt kérdés
Ez az ember mar hosszu evek ota ugy dolgozik, hogy bevan jelentve egy helyre minimalberre kb, tehat azutan adozik. De a valosagban ugymond vallalkozo es van hogy egy honapban a minimalber tizszereseteset is megkeresi akar. Ezt hol tudom jelenteni? Es hogyan? Kik foglalkoznak ezzel es milyen sulyos utana a buntetes az illetore nezve?
2014. jún. 14. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

"Kik foglalkoznak ezzel es milyen sulyos utana a buntetes az illetore nezve?"


Rád nézve súlyosabb lesz.

2014. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

irigy vagy mi? jo lenne latni nav vinne a kocsijat, akkor aztan usznal az orom mamorban ugye?

amugy elarulom sokra nem mesz vele, de remelem az illetonek vki elmondja h te vagy a vamzer!!!

2014. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Rád nézve súlyosabb lesz."



Oszt mért volna? Csak nem vagy te is adócsaló hogy így véded a mocskos bűnözőjét, országunk megnyomorítóit, az ADÓCSALÓKAT!

2014. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor szinte az egész országot feljelentheted, mindenhol ez megy!
2014. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy jobberes adócsaló
2014. jún. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
34%
A kérdezőnek javasolnám, hogy helyesen írni tanulj meg inkább, mint másokat feljelentgetni azért, mert jobban megy a szekerük. Elmondanám Te primitív barom, hogy attól neked nem lesz jobb, de remélem a nyakadat eltörik érte. Az ilyen megérdemli, hogy éhen haljon. Buta majom...
2014. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Te idiota f**sz telefonrol irtam. Ha az ekezezhiany nalad helyesirasi hiba nrm tudom ki is a buta barom. :-D Amugy semmit nem tudtok a korulmenyekrol. A NAV-nal sem jartam (meg), szoval nincs mirol beszelni
2014. jún. 30. 10:07
 18/18 anonim válasza:
28%

*írtam

*ékezethiány

*nem

Mondat végére pedig írásjelet teszünk.

És az ékezet hiánya pedig helyesírási hiba.

Takarodj vissza az iskolába Te szerencsétlen hülye :)

2014. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!