Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 nap elzárásra válthatom a...

2 nap elzárásra válthatom a pénzbírságomat. Érdemes?

Figyelt kérdés
Rendőrségi fogda? Milyen a placc? Lehet bevinni könyvet, valamit amivel lekötöm magam?

#nemakarokkulcsszótmegadnibazmeg
2014. jún. 21. 04:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzről lenne szó? Én ezt a helyedben kétszer meggondolnám mert elhiheted ha jó hely lenne, örömmel lennének ott az emberek! Mellesleg benne lesz az erkölcsi bizonyítványodban, hogy "ültél". :D Az meg nem egy jó dolog.
2014. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, érdemes. Aztan ne csodálkozz, ha nem vesznek fel később sehova dolgozni, mert priuszod van.
2014. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha 2 nappal kiváltható, akkor nem nagy összeg lehet. Fizesd ki azt felejtsed elfele. Jobban jársz.
2014. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen az erkölcsi bizonyítványba általában beleírják ha átmész egy stoptáblánál. Meg azt is, ha telefonálsz vezetés közben. Pff.


[link]

2014. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
Na, most az összeg valahová 5 és 10 ezer közé tehető... Egyébként meg nem vihetsz be semmit... Ennyiért meg nem éri meg... Inkább dolgozd le a sárga mellénybe... Sokkal viccesebb...
2014. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Napi 5 ezret lehet leülni.... 24 óra alatt tehát 208 forintos "órabér" úgy, hogy az alvásért is pénzt kapsz. Szerintem a pénzbírsággal jobban jársz!!! Ha normális a fizetésed, akkor helyette túlórázol 6-7 órát és letudtad a 10 ezres bírságot.
2014. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ellenzem, hogy mindenféle pitiáner üggyel foglald a helyet a bűnözők elől, akiket meg nem küldenek emiatt börtönbe. Dolgozd le, ne szórakozz a büntetésvégrehajtással.
2014. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ledolgozni csak akkor tudod, ha nincs bejelentett munkahelyed. Ha jól tudom.
2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a szabálysértési bírságot szabadidejében dolgozza le, semmi köze ahhoz, hogy van-e munkahelye.
2014. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Másik kérdés:


(Egyébként olyan komoly bűncselekményről van szó, hogy közterületen megittam egy doboz sört három haverommal. Térfigyelő kamera miatt erre kijöttek a rendőrök, persze ha 5 cigány áll körbe cigiznek tovább a kapitányságon)


A levélke azt írja, hogy nem ismertem el a szabálysértést, és a helyszíni bírságot nem fogadtam el. Ez hazugság, mivel se a rendőr se a közteres nem akart megbírságolni. Ha helyszíni bírságot nem kaptam akkor utólag miért baszogatnak ilyennel?

2014. jún. 21. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!