Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kell tegyek, hogy a...

Mit kell tegyek, hogy a verszerinti apam fizessen gyerektartast?

Figyelt kérdés

Edesanyam retteg apamtol, jelenleg vallofelben vannak. Edesanyam nem mer szolni a verszerinti apamnak a gyerektartas miadt, mivel tobbszor megutotte mar, es egyszeruen retteg tole. En a salyat fia feljelenthettem, hogy fizessen gyerektartast, vagy mit kellene tegyek? 2eve mikor aludtam, es nem tudtam megvedeni magam, osszevert apam, csak ugy, birosagi vegzes alapjan van 2ev felfugeztette ez miadt(mivel kiskoru voltam.) Azt nem szeretnem, hogy apam bortonbe keruljon, mivel barmilyen is a tobbi emberrel, hiaba azt erdemelne, az apam, es nem akarom, hogy evekig falak kozott rohadjon.


Ebben a helyzetben mit lehet tenni?



2014. jún. 23. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A bíróságtól lehet kérni, hogy a fizetéséből vonják le az összeget és a munkahely utalná anyukádnak.
2014. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha kimondják a válást akkor muszáj lesz fizetnie. aztán ha nem fizeti, lehet perre menni.
2014. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első körben tanulj meg helyesen írni.

Másodjára pedig: természetesen jogosult vagy mindkét szülő után "fejpénzre", azaz a gyermektartási díjfizetési kötelezettségük egészen addig él feléd, amíg tanulsz. Ezt természetesen jogi úton is be lehet hajtani a kedves szarszülőkön. Ennyi lenne dióhéjban.


Az meg, hogy valaki verekedős, ne okozzon gondot. Pár hónapot szánj rá, és érj el jobb fizikumot, mint az apádé, és verd agyon (de meg ne öld), így már nem fog bántani.


Remélem, kielégítő a válasz.

2014. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem biztatnám szülő megverésére.

Csak mint a nőknél: lefogom, nem hagyom, hogy üssön, de többet nem.

2014. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én nem biztatnám szülő megverésére.

Csak mint a nőknél: lefogom, nem hagyom, hogy üssön, de többet nem."


Nekem mindegy.


Kérdező, tégy belátásod szerint.

2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig ilyen féregnek a verés a jó lecke. mert aki megüti a feleségét és megveri ok nélkül a saját gyerekét az egy féreg.
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja aztán feljelenti testi sértésért, és megy a fiatal korúak börtönébe.
2014. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező fiatalkorú nem tudja egyedül a jogait érvényesíteni, ehhez kell a szülő. Nem derül ki, hogy hány éves vagy, és minek számítasz jogilag. Azért az érdekes szülő aki a saját félelmei miatt hagyja, hogy a gyereke nélkülözzön.
2014. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

verd agyon (de meg ne öld)


ez jó ha érdekelne a büntetőjog én ott rohasztanám el a büdös kölkét a börtönben, egyébként ezt nagyon egyszerű megoldani jogilag kezdő ügyvéd elviszi simán

2014. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!