Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szándékosan akar kriminalizáln...

Szándékosan akar kriminalizálni a rendszer?

Figyelt kérdés

Soha nem csinaltam semmit, de 4 eve kiraboltak. Feljelentest tettunk, elfogtak a tetteseket, de keson. A karom nem terult meg, de a targyalasra elfelejtettem bemenni mint tanú.


Vezetoszijjal vittek be!


2 eve bkv ellenorok fogtak el es tartottak fogva hamis berlet gyanujaval, elvitt a rendor. A berletem nem volt hamis de az ellenorok elmondasa miatt kozfeladatot ellato szemely elleni eroszak miatt vadoltak meg.


Pszichiater szakertohoz is elkuldtek (koteleztek)


Utana feljelentett egy politikus emailes ragalmazasert (korrupt volt). Buntetougy lett belole. Kivancsian varom a vademelest.


Es tavaly egy etterem kovetelt sokkal tobb penzt mint amennyit fogyasztottunk (egy levest ettunk) veressel fenyegettek, majd miutan rendort hivtam en lettem feljelentve lopas miatt! Pont ma ideztek miatta.


Kethetente kapom az idezeseket es kozoltek h ha kimegyek kulfoldre jol korozni fognak.


Szoval mi ez? Szandekosan szarozzak az embereket h megtorjek oket? Mert szinte jelentektelen ugyekbol csinaltak elefantot, de ha nekem volt valaha problemam sosem segitettek.


2014. jún. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon peches vagy, vagy kamuzol.
2014. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az etteremrol annyit, hogy az 1200 forintos igy sem olcso levesert vegul 5 ezret koveteltek. Mondtam h ezerkettot fizetek, stb, mondtak fizessek v megvernek, rendort hivnak. En hivtam rendort erre az 5 ezres szamla miatt bevittek lopasert. Nem volt nalam amugy csak 2 ezer.... Az etterem vezetot is felhivtam kesobb h mi volt ez, kozolte h bocs nem tud segiteni.
2014. jún. 25. 21:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Es legszivesebben sose szallnek tobbet tomegkozlekedesi eszkozre, es nem ennek szar ettermekben amugy a moszkva teri gastland jelentett fel, veluk alapbol sok a problema....
2014. jún. 25. 21:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott 1200 ert tudtommal nem csak levest ehettem volna. De 4 adagot szamoltak hamisan a baratnommel, azt amugy le is szarjak h ketten voltunk. Latszik h csak buntetni akarnak.
2014. jún. 25. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább te vagy extrém módon peches.
2014. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem rajtad rontás van esküszöm!!!
2014. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az a tanus dolog nekem is szanalmas, engem is ugy nyaggattak be.

raadasul a papiron semmi konkret, otthon ajnarozas, azt kiderult 0 kozom, csak 1 besz i ize azt hitte mert ismer, h majd tanuzok neki...

betoresekbol nalunk se lettek ugyek...

rank most a vizugy rankhuzott 230000+ viztartozast, vicc h nem folyhatott el, az ora utan a cso kint van (vszinu atugrott az ora) de ennyin all be kell fizetni...

2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!