Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy YT csatornám, partner...

Van egy YT csatornám, partner voltam (SocialBlade), már több, mint egy éve nem csináltam videót. Idáig abban a tudatban éltem, hogy nem vagyok partner, de most látom, hogy bizony az vagyok. Kértem lecsatolást, de elutasították. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz lecsatolást?


Tudtommal a törléssel lehetséges ez, hacsak nem ők raknak ki, ugyanis a partnerséggel igazából "megveszi" a csatornát- vagy jobban mondva kibérli reklámfelületnek (reklámtábla vagy), amiben te csak törléssel- vagy szabályszegéssel bonthatsz szerződést.

Sajnos ez egy ilyen felemás szerződés. Amcsiban is nagy viták vannak, amikor átakar az egyik youtuber lépni egy másik partnercéghez.

2014. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Töröltem a videóimat épp, amikor megláttam, hogy én még partner vagyok, tehát már videóm sincsen. A fiókom nem akarom törölni, ugyanis ahhoz van kapcsolva az e-mailom, amit mindenhol használok. Írtam nekik e-mailt, meglátjuk mit lépnek.
2014. júl. 11. 21:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és tudtommal ez 1 éves szerződés volt, de 2012. 09. 18-án léptem be.
2014. júl. 11. 21:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából idáig nem zavart se engem, se az SB-t, hogy partner vagyok, csak most idegesít, hogy miért van még rajtam.
2014. júl. 11. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért van rajtad, mivel ő még mindig pénzt kereset, te pedig nem. Ennyi! :)


Ha törölted őket, viszont, akkor végül kiléptél idézőjelesen belőle, bár még a szerződés áll... max nem teljesíted (ebből ne hogy gondod legyen)

2014. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. júl. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!