Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyit kaphatunk rongálásért?

Mennyit kaphatunk rongálásért?

Figyelt kérdés

haverral be voltunk baszva, és kiszedtünk 2 táblát.

Később zsaruk megállítottak és elkérték a személyieinket majd mondták hogy remélik hogy nem mi rongáltuk meg, mert nagy bajok lehetnek. Mi történhet?



2014. júl. 12. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
pénzbirság biztos lessz de szerintem ezért nemzárnak le titeket
2014. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki kell fizetni a tablat, ennyi. 30ezer per darab, velem is ezt csinaltak amikor autobalesetem volt es kivittem (tobbek kozott) egy stop tablat...


Ha szemetek akkor feljelentenek szandekos karokozasert es lesz valami penzbirsag is.

2014. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább megtanuljátok, hogy "bebaszva" nem jó lenni...
2014. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Tudom hülyeség, de ha este visszapakoljuk a táblákat akkor is megbüntetnek?
2014. júl. 12. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kussolni az ügyről, mindent tagadni. tettenérés nem volt, jó eséllyel megússzátok. Ennyi.


Alapmól hülye voltál, hogy ide kiírtad. Ja, és akár megúszod, akár nem, többet ne rongálj.

2014. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* T, m helyett b.
2014. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!