Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rádiókban miért közlik, hol...

A rádiókban miért közlik, hol mérnek a rendőrök?

Figyelt kérdés
Miért segítik a gyorshajtókat? Az rendben van, ha útelzáródást közlik, dugulást közlik, de ne akadályozzák a rendőrség munkáját. Igenis büntessék meg a gyorshajtókat, hogy legközelebb ne hajtsanak gyorsan.

#rendőrség #gyorshajtók
2014. júl. 12. 18:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Gondolod,mindenki,főleg járműben,csak azt az egy adót hallgatja?Pláne meg is jegyzi. Ennyire naiv legyen valaki?
2014. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Te hulye vagy, nem ertem amit irsz?
2014. júl. 12. 18:56
 3/32 #Gábor# ***** válasza:
95%
Sőt, mondok még sokkolóbbat! Még a rendőrség honlapján is mindig fent van a havi trafi terv, vagyis hogy mikor hol mérnek. ;)
2014. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem majd gondolod mindenki valtogatja a radiot vezetes kozben es nem az utat nezi?
2014. júl. 12. 19:00
 5/32 A kérdező kommentje:
Gabor meglepo hogy neked csak 71%-od van :) ilyen jo hozzaszolasokkal
2014. júl. 12. 19:16
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdezö! Igyál meg egy pohár vizet és nyugodj bele abba, hogy te nemcsak ezt, hanem nagyon sok mindent nem értesz. Nem baj, kell az ilyen ember is. Föleg ha nem agressziv. Akkor nem kell!!!!
2014. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Az a lényeg, hogy ne hajtsanak gyorsan, nem?
2014. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg rettentően elveszi a figyelmet egy gomb megnyomása :DDDDD

"Te hulye vagy, nem ertem amit irsz?"

Én sem. Nincs olyan szó hogy hulye, ertem, valtogatja, vezetes, meglepo, stb.. ;)


Egyébként sokkal fontosabb dolgok is vannak mint a gyorshajtás.


[link]


Tessék, július 1-30 ig a Budapesti mérőpontok ideje,helyszíne, a Rendőrség hivatalos oldaláról. Szóval nem csak arádiók közlik.

2014. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
a rádiók*
2014. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

, nem ertem amit irsz?

Elfelejtettem,hogy bizonyos szintű értelem is kell ahhoz,hogy valaki tudja, van vagy 40 csatorna (rádió) az autókban.Ebből vagy 4-5 közli esetleg naponta 3X a mérési helyeket,amit amúgy óránként váltogatnak. Na mármost, ezeket az adókat kevesebben hallgatják mint a többit.De amúgy konkrét helyeket sem mondanak,csak olyat,hogy belterülete,kivezetőszakasza, ami tudjuk nem kis táv.

2014. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!