Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Ha az...

Kedves Jobbikosok! Ha az ország olyan rossz gazdasági állapotba került ahogy mondjátok, hogy lehet, hogy mindenki netezik, és munkaidőben itt írogat?

Figyelt kérdés

Most gondolkodtam el ezen, ahogy olvasom a magát jobbikosoknak valló írásait.Nagyon rossz az ország, a gazdaság meg a szegénység hatalmas, de mindenkinek van internete és itt tölti az idejét hogy írja a válaszokat.

Ugye aki nélkülözik, nem fog netezni, és főleg nem munkaidőben válaszolgatni.Akkor hogy van hogy az ország rossz helyzetben van, ha a polgárai sem ezt mutatják.



#Jobbik #mitcsinálokegésznap
2014. ápr. 4. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezt 47%-tól kellene megkérdezni meg a többi balostól, akik nonstop nyomják a Jobbik lejáratását:)
2014. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem most csökkentették a fizetésemet,és a munkaidőmet. Én így pénteken mindíg ráérek írogatni.A többieket nem tudom,de sokan a cégeknél is nyitogatják a netet,és írogatnak,és lehet a munkaidejüket sem csökkentették.Nekem sajnos ezt hozta az utóbbi pár év.
2014. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Egyiptomban és Marokkóban is van a nagy többségnek net. Akkor ezeknél is tombol a jólét?
2014. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Hmm fogós kérdés...


Aki délelőtt dolgozott, délután tud irkálni...

Aki csak délutánra ment, délelőtt tudott irkálni...

Aki csak éjszakára megy, az meg egész nap tud irkálni.

2014. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy én most jelenleg bérszámfejtek, ezért itt ülök a gép előtt és óránként-kétóránként feljövök ide 5-10 percre. Fura, hogy sokan gép előtt dolgoznak, mi?
2014. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. válaszíró, nagyon ráérhetsz, ha így tudod már százalékról, ki milyen párti.

de úgy látom, nem rég töröltek, és most megint itt vagy, mert még nincs százalékod sem.

2014. ápr. 4. 14:52
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
A jobbikosok jórésze informatika órán is tud írogatni.
2014. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 M.r Frakk ***** válasza:
57%

Ennek a kérdésnek semmi értelme!!!

Mi köze van az internethasználatnak a gazdasághoz????

Ja és mellesleg nem hallottál olyat hogy KV vagy ebéd szünet????

Azt úgy értik hogy nincs magyar termék,nincsenek magyar márkák,nincs iparunk,nincsenek gyáraink,nincsenek bányáink stb. stb. stb........ Magyarul nincs semmink, oda jutottunk hogy függünk az EU-tól!! (Ha legközelebb ilyen "Értelmes" kérdést akarsz feltenni akkor azt emészd meg, és ne ne minket fárassz!) Szia.....

2014. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a külön megszólítást #1-től, hogy válaszoljak a kérdésre: gépnél dolgozom, munkatársakkal főleg e-mailes/docsharees egyeztetés megy és ismerem az Alt+Tab hihetetlenül titkos billentyűkombinációt.


De most már pont nem, így szórakozásból ülök itt.


Hatalmas rejtély oldódott meg így, gondolom.

2014. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Ennek a kérdésnek semmi értelme!!! "


miért ne lenne, ha olyan rossz heéyzetben lenne az ország meg a gazdaság, akkor az emberek a munkahelyen kapott bérekből nem engedhetnék meg azt a luxust, pl hogy net legyen lakásban, vagy az okostelefonon.Sok ember meg munkahelyről ír ide, jobbikosként és mondják hogy nagyon rossz a helyzet.de miért rossz, ő is dolgozik netre is van pénze, meg a többinek is aki ide ír.


"Mi köze van az internethasználatnak a gazdasághoz???? "


elég sok, ha olyan rossz helyzetben lenne az ország gazdasága, akkor a béredből nem tudnád megengedni, a netet pl, .mert a kajára költenéd.

"Ja és mellesleg nem hallottál olyat hogy KV vagy ebéd szünet???? "

ha szünetbe írsz, akkor gondolom nem a céges gépet használod, mert sok munkahelyen kikötik, hogy csak munkára lehet használni, meg a főnök nézi a hálózatot, hogy ki mit csinál a gépen.szóval feltételezem akkor okostelefonról ír a másik része, az is jó gazdasági helyzetet feltételez, ahogy az előbb írtam.

szóval, egész jól áll az ország, mint ahogy az itt lévők is tudják, csak néha inkább az ellenkezőjét mondják.

2014. ápr. 4. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!