Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyész a nyomozást meghossz...

Az ügyész a nyomozást meghosszabitotta 60-nappal visszaadta a rendőrségnek azért mert nincs elég bizinyiték ellenem? Az is lehet megszüntetik az ügyemet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem szüntetik meg! Egyszerűen csak alaposabban utánajárnak!
2014. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet tudni, hogy megszüntetik-e.

Az is lehet a háttérben, hogy kiegészítést kér, mert a nyomozati anyag alapján mással is megvádolhat, vagy azzal sem, ami jelenleg van.

Az is lehet a háttérben, hogy új bcs-re jöttek rá veled kapcsolatban.

2016. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem három alkalommal hosszabbította meg az Ügyészség, mert aki vádolt, kérte azt. De vissza soha nem küldte annak a nyomorék rendőrnek, aki ma is ott ül az íróasztala mellett és továbbította az anyagot vádemelés céljából. Na, bepipultam, és 180 nap után vettem ki egy szabadnapot és 11 oldalon leírtam mindent, azóta nem cseszegetnek, rendeződött minden.Ennek hat éve már. ///Azóta is rettegek, nehogy valaki megöljön, mert ezek ott az íróasztal mellett az életben ki nem nyomozzák, hogy ki tette azt velem. :-)
2017. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!