Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rámszállt ez a szar magyar...

Rámszállt ez a szar magyar hatóság pedig csak egy diák vagyok. Mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fogalmam sincs miből vannak ügyeim. Ha kötekszik valaki általában visszaszólok, de sosem okoztam bajt. Volt, hogy összeszólalkoztam egy felszolgálóval, de más nem igen volt.


Viszont egy ideje azt vettem észre, hogy megszaporodtak az idézéseim, hetente kapok valami bírósági levelet, hogy ilyen ügyben gyanúsítanak, olyan ügyben, menjek be, vagy épp az, hogy lezárták, persze amikor én tettem feljelentést lopott holmik miatt idegesen közölte az előadó, hogy nincs ideje ilyen hülyeségekre...


Úgy érzem magam mint valami bűnöző amikor semmit nem csináltam, nem értem mi a fene folyik a fejem fölött. Az igazi bűnözőkkel miért nem foglalkoznak? És félek.


Menjek külföldre, ott nyugisabb életem lesz?


2014. júl. 25. 13:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem hinnétek el, de orvosnak tanulok a SOTE-n.
2014. júl. 25. 13:05
 2/14 A kérdező kommentje:

Más ismerősömtől is hallottam már, hogy valami 2 milliót vettek el tőle, majd rosszakarók feljelentették és csalás, stb miatt eljárás indult ellene. Idézgetik, stb. Ő is diák, pszichiáternek tanul egy másik egyetemen.


Mi van itt?

2014. júl. 25. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyan dolgokat feszegetsz amit egyeseknek nem tetszik?
2014. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

Van valami jogszabály arra, hogy orvostanhallgatók ellen nem lehet feljelentést tenni?

Beidézni ugyanis csak akkor tudnak, ha eljárás indult ellened.

2014. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Ez a mindenki hülye, csak én vagyok helikopter klasszikus esete lehet.
2014. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha kevesebb tudatmódosító szert szednél, az talán segítene.
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, végül is egy orvostanhallgató bármit csinálhat nem? Nem véletlenek ezek már bocs, menj be és nézd meg mik azok.
2014. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Ok nélkül nem igazán szoktak senkit csesztetni. Még akkor sem, ha erről sokat olvasol (jellemzően szélsőjobboldalhoz köthető) hírportálokon.
2014. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem mi a fene folyik a fejem fölött"


A történetedet Franz Kafka is megirigyelné. Szerintem pered van, az a baj.

2014. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostanhallgatók hajlamosan azt hinni, hogy ők szarták a rimaszombati csutorát.
2014. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!