Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lett a bácsival, aki...

Mi lett a bácsival, aki mérget tett a borába és azzal a nővel, aki autóval nekiment a motoros rablónak?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem mindkettő ellen vádat emeltek emberölés miatt, de nem hallani már ezekről az ügyekről.

2014. aug. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Namármost!

Kettő dolgot tisztázzunk!

Senkinek sem tilos a saját borába mérget tennie, valamint senkinek sem tilos kivégezni egy bűnözőt.


Ahol eme két dolog nem számít természetesnek az a társadalom halálra van ítélve.

2014. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt felmentettèk a másodikról meg még nem is hallottam...
2014. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Na utána olvastam a motorosról... nekem csak az a bajom vele, hogy még két ártatlan autót is összetört... nekik remélem megtérìtette a kárukat az önjelölt Batman...
2014. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

" Kettő dolgot tisztázzunk!

Senkinek sem tilos a saját borába mérget tennie, valamint senkinek sem tilos kivégezni egy bűnözőt."


Te valamit nagyon félre néztél. Mind a kettő tilos, természetesen.

2014. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem bácsi volt, hanem egy fiatal fickó!

Ráadásul direkt öntött fagyállót a borba, mert rendszeresen lopták!

Így akár gyilkossági kísérlet is lehet!

2014. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

A gázoló autós nőci, meg börtönbe is kerülhet ha átmegy a tolvajon, és az lerokkan vagy meghal!

Mekkora barmok vannak!

2014. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hiába loptak el bármit autóval nekihajtani valakinek az túlzás emberek.... A bácsi pedig ha tudta biztosan hogy abból inni fognak és egyértelműen azért rakta bele az pedig gyilkossági kísérlet. A törvény sajnos nem sajnos úgy van kitalálva hogy az emberélet kioltása számít az egyik legsúlyosabbnak. A bácsi szerelhetett volna fel kamerát vagy kigondolhatta volna hogy hogyan fogja az elkövetőket bezárni, míg kiér a rendőrség (valószínűleg tőle többet nem lopnak)
2015. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A borossal még úgy vagyok mindenki azt csinál a saját borával elzárt pincéjében amit akar - nem kell lopni és nincs baj.


De az autos azért durva mert mi van ha a te gyereked szalad ki elé az utra, a hülye nő meg csak hajt százzal hogy "jajj a retikülöm elvitték!"

2015. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!