Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha facebookon tett megjegyzésé...

Ha facebookon tett megjegyzését feljelentettek becsüeltsértésért?

Figyelt kérdés
Olyasmit írtam, hogy felcsináltak, és mi a francért pózolsz a gyerekeddel. Elvileg feljeselntett a rendőrségen, mit kaphatok érte ?! Nem igzaán tudom mit tegyek... Egy kamu facebookon írtam a képe alá úgy, hogy ittam 4-5 sört ! :D Elvileg feljelentett a rendőrségen, mit tegyek ?

2013. aug. 29. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Elég nehéz lesz bizonyítani,hogy ki írta.
2013. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne, ha gondolkodnál legközelebb?
2013. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó tudom... De most mit csináljak ?
2013. aug. 29. 22:56
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ennek nem sok következménye lesz, én nem aggódnék nagyon.
2013. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy feljelentett, de majd értesülsz róla ha mégis, addig ne csinálj semmit, majd akkor ráérsz ezen gondolkodni.
2013. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha kamu facebookról írtam, akkor ki fogják nyomozni a lakcímemet egy ilyen apróság miatt ? És mik lehetnek a következmények ? Ha jól emlékszem trágár szót nem is használtam, csak azt hogy "felcsináltak" azt a szót.
2013. aug. 29. 23:03
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

De kit jelentett fel?

Téged?

Vagy ő nem tudja, hogy tied a kamu profil és azt jelentette fel?


Amúgy az ilyenért -nagyon helyesen- meg sem mozdítják az ujjukat rendőrök.

2013. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem foglalkoznak vele.
2013. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem fognak vele foglalkozni. De ha foglalkoznának is akkor hogyan bizonyítják be hogy Te írtad?


Bejelentkezve maradtál a könyvtárban, valaki odaült és a nevedben ezt beírta. Ennyi.


Valamint jó lenne nem a neten szájkaratézni pláne nem névtelenül. Ha bajod van valakivel és ki is szeretnéd nyilvánítani akkor legyen benned annyi tartás hogy odamész hozzá és a képébe mondod. A pia pedig nem kifogás inkább súlyosbítás. Nekem is volt már 1-2 görbe éjszakám de mindig tudtam magamat annyira kontrollálni hogy nagy hülyeséget nem csinálok.

2013. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azt állította a hölgy, hogy feljelentett, olyasmit írt, hogy "éppen a rendőrségről jön, és megadta minden adatomat becsületsértés miatt" mert nagyon csúnya dolgot írtam neki, valami ilyesmi. De kamufacebookról írtam, tehát ilyen 1 képes ismeretlen facebookról... még csak nem is saját. Képesek lennének a rendőrök kinyomozni az igazi facebookom, és egy iylenért "bíróság elé vinni" ? :D Eleve röhejes... Oké persze nem kellett volna iylet írnom, de pózolt az újszülött gyerekével facebookon, és muszáj volt odaírnom, mert szerintem nem helyes, ha egy szülő felpakolja a gyerekét.. szóval olyasmti írtam, hogy "látom felcsináltak, és egyből kirakod a gyerekedet facebookra, szánalmas... ilyesmit írtam, de nem emlékszem már... A felcsináltak szó ott volt, az biztos.
2013. aug. 30. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!