Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Köteles vagyok elfogadni az...

Köteles vagyok elfogadni az exem ajánlatát, mi szerint egy olyan autót íratna a nevemre aminek a törlesztőjét én fizetem és ügyvéd által írt kölcsönadási szerződés van róla?

Figyelt kérdés
A szerződésben rögzítve van,hogy a bele egyezésem nélkül nem adhatja el az autót,de az ajánlata gyakorlatilag eladásnak minősül,mivel az átírás után a hitel nulláról indulna,és az átírási költséget is velem akarja ki fizettetni.

2014. aug. 17. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2014. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
ha neked nem kell az autó és az ezzel járó gondok(amiket írtál is) akkor ne fogadd el.
2014. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelezhet rá senki.
2014. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nehogy belemenj ilyen hülyeségbe!!!
2014. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha most te használod az autót akkor igen.
2014. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párod akarná se, nah de hogy az exed? mi közötök egymáshoz? gondolkozz....
2014. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért ebben a történetben van néhány probléma. Az exed az autó tulajdonosa, tehát az exed a felelős a hitelért is. Ezen egy ügyvéd által írt kölcsönadási szerződés nem változtat. Aegészen biztos, hogy a kölcsönadáshoz nem járult hozzá, továbbra is az exeddel áll szerződésben, ami az exednek nyilvánvalóan nem tetszik, hiszen az autót Te használod. Az exed valószínűleg a felelősségtől szeretne már megszabadulni.

Ez nehéz ügy, de pl ő azt is megteheti, hogy felbontja a Kölcsönadási szerződést és visszaveszi tőled az autót, Te viszont ha nem fizeted a részleteket, neki kell.


Erre a helyzetre mondják, hogy "róka fogta csuka".

2014. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, kimaradt pár betű


" A BANK egészen biztos, hogy nem járult hozzá a Kölcsönadási szerződéshez

2014. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen kölcsönadási szerződésről beszélünk? Te használod az autót?
2014. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!