Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hova fordulhatnék ezzel a...

LoLmAnUsH kérdése:

Hova fordulhatnék ezzel a gyakorlatilag átveréssel?

Figyelt kérdés

Nemrégiben rendeltem 1 hónap Xbox Live Gold-ot a Konzolszerviz.com on.Megjött a csomag,átvettem stb..

Többször is olvastam,hogy van egy réteg amit le kell kaparni,és az alatt lesz a kód.Na most nekem

rohadtul nem kellett semmit se kaparni mivel ott volt 1 kód.. oké... gondoltam magamban biztos amit

olvastam az a 3-6-12 hónaposokról szól,mert más a papír amin kapom a kódot.Ott kezdődtek el a problémák,

hogy nem fogadta el a kódot.. 5 x beírtam és 20 x legalább átnéztem.Írtam 1-2 napja e-mailt nekik,

de nem válaszolnak.Holnap telefonon is meg szeretném velük beszélni az ügyet.A kérdéseim:-Tényleg átverésnek számít?

-Hová fajulhat az ügy? bíróság?-Gondolom be kell valahogy bizonyítanom na azt nem tudom hogy hogyan lesz..

mit kell majd megmutatnom kinek? kérlek titeket ha tudtok akkor mind a 4 kérdésemre! nagyon megköszönném nektek!



2014. aug. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Elsőre a fogyasztóvédelemhez.
2014. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!