Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédban 2 méteres a...

A szomszédban 2 méteres a gaz, parlagfű, az önkormányzat semmit sem tesz, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 14:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Szerintem lekéne ülni a szomszéddal beszélgetni..hátha megtudod győzni,hogy levágja a sok gazt!Ha nem megy a dolog,akkor valami mást ki kell találni,csak én mást nem tudok :S
2008. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Menj, és segíts neki lekaszálni. Nem kell rögtön hatóságokhoz fordulni.
2008. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele... de hányszor!!!


Szivesen segítenék, ha hagyná...

2008. aug. 7. 16:05
 4/11 anonim válasza:
74%
Hello! Fel kell jelenteni az önkormányzatnál és akkor ők kimennek és figyelmeztetik az illetőt.
2008. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen.Mivel a parlagfű tönkreteszi az ember egészségét tehetsz feljelentést.És ha a figyelmeztetés után sem írja ki a parlagfüvet akkor komoly pénzbüntetésre is számíthat.
2008. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arra hajtok, hogy megbüntessék, csak vágja le végre! Már 4 éve gond ez, már elég volt!!
2008. aug. 7. 21:25
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem ugyanez a gondom.Mellettünk egy üres telek van,úgyhogy az illetőt nem lehet elkapni.Legalább 2m-es a csalán nyár elején vágta le egyszer és ennyi.Én ráadásul allergiás vagyok,és a lányom meg retteg a kígyóktól és hát ilyen dzsungelben prímán megvannak az ilyen állatok.A másik szomszéd is panaszkodik,azt mondták 2500 ft-ért lehet tenni feljelentést.Azon vagyok hogy ezt meg fogom tenni,mert ez nem állapot.Bár ha ezt törvénybe hozták nem értem miért kell feljelenteni,miért nem intézheti hivatalból az önkormányzat.
2008. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Legegyszerűbb módja, hogy eltűnjön a parlagfű: hagyni, ahogy van. Mivel a bolygatott területeket kedveli, ezért azzal, hogy írtják, csak a további életét biztosítják. 3-4 évig hagyni kell és magától eltűnik.
2009. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A pápai tanácson, a polgármesternél, a Jenőhöz. A Polgár Úrhoz, a Jenőhöz, a Polgár Úr Jenőhöööz.


A Polgármester Hivatalhoz, a Jenőhöz. A Polgár Jenő Hivatalba, a Jenő Úrhoz.

2010. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagyon belemennénk a túllihegésbe, érdemes a másik oldalról is körbejárni a témát: [link]
2010. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!