Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A hallgatói önkormányzat...

A hallgatói önkormányzat pénzügyei nyilvánosak bármely hallgató számára?

Figyelt kérdés
Tehát ha szeretném megkérdezni, hogy egy adott esemény költségei nem szálltak-e el egy kissé, akkor azt megkérdezhetem a 2011. évi CXII. törvény 28. § bekezdésére vonatkozólag?

2014. szept. 4. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ! Bármely hallgató számára nyilvános.

Meg kérdezheted egy adott esemény költségeit. Minden esemény költségét meg kérdezheted.

Azt a kérdés részt nem értem,pontosabban nem értem,hogy mit akarsz azzal kérdezni,hogy a költségek nem szálltak-e el?

Pl.: Kapsz a szüleidtől 1000 ft-ot csokira.Innentől kezdve te szabod meg,te döntesz,hogy egy darab 1000 ft-os csokit veszel, vagy 5 darabot 200 ft-ért, vagy csak 2 darabot 500 ft-ért. Na most akkor mely esetben szaladtál el a költségekkel? Ha 500 ft-ost veszel , ekkor jövök én és azt mondom ,hogy elszaladtál a költségekkel ,mert vehettél volna 200 ft-ért is csokit ?

De ha kapsz 1000 ft-ot csokira, 1000 ft-ot kólára és 1000 ft-ot cukorkára és te mind a három ezrest elköltöd kólára akkor sem szaladtál el a költséggel, csak éppen nem jut pénz a cukorkára és a csokira.

2014. szept. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Két 15 perces tűzijátékra gondolok, ami túlmutatott látványilag és valószínűleg az alkalmazott pirotechnikai eszközök számát tekintve is az augusztus 20-án a városban megrendezett 20 perces tűzijátékon.

A tűzijáték nem olcsó dolog és ezt a két tűzijátékot viszonylag kis létszám tekinthette meg az egyetem teljes hallgatói létszámából: kb. 300 ember.

Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy ezt a tűzijátékot mennyi pénzből valósították meg. Ez egy kis túlkapás a HÖK-től.

2014. szept. 5. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondtam már, megnézheted,hogy mennyibe került. Az,hogy szerinted túlkapás volt, az csak a te véleményed. Az a 300 ember biztosan élvezte és más a véleménye. Érted ? Egy a háromszázzal szembeni vélemény.

A következő HÖT választásnál jelöltesd magad és legyél te a HÖT elnök.

2014. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez melyik egyetemen volt? egyébként adj be adatigénylést: kimittud.atlatszo.hu, arra válaszolniuk kell
2016. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!