Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van ahhoz másoknak joga, hogy...

Van ahhoz másoknak joga, hogy amikor megyek az utcán folyton idegenektől haljam a kereszt és a vezetéknevemet? Meg azt hogy be kell szólni a csúnya. Vagy csúnyalánynak?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szerepeltem volna a megasztárban és mindenki ismer az utcán és utál valamiért,mondjuk azért mert megnyertem a megasztárt.Már 2010óta ez megy az utcán a BKVén is.Valamikor amikor vissza szóltam idegen fiú akart rámtámadni.Milyen jogon mondogassák ezt idegen férfiak nők,vagy diákok?

2014. szept. 12. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

"Olyan mintha szerepeltem volna a megasztárban és mindenki ismer az utcán és utál valamiért,mondjuk azért mert megnyertem a megasztárt."


Sürgősen nézesd meg magadat orvossal, mert szerintem skizofrén vagy. Tényleg nyertél megasztárt? Melyik évben? Az emberek hány %-a mondja ezt neked? Szerinted mi az, amiért ezeket mondják rád?


(Annyit még megjegyeznék, hogy borzasztó a helyesírásod, és ha csúnya és bunkó lennél sem mondogatnák rád ezt az emberek. Itt valami más van.)

2014. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, szerintem nem gondolja, hogy megasztárt nyert, csak mondott egy példát miért utálják (igaz, itt kellett volna inkább a "mintha megasztárt nyertem volna" kifejezés). Tény, központozás és fogalmazás egyes alá...


De szerintem üldözési mániád van kérdező, viccen és kötekedésen kívül.

Honnan tudják a neved? Miért mondogatják a neved? Az meg az emberi természet és a neveltetés hiánya, hogy beszólnak, ha csúnya vagy. Joguk - ez utóbbihoz - szigorúan véve nincs, mivel sért emberi méltóságodban. Csak épp ezt lehetetlen bizonyítani és büntetni.

2014. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem már neked is az lene ha egy elmebeteg opszihopata cigány nő akarna tönrketenni téged Adél a neve.
2014. szept. 12. 18:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak mondtam egy példát nem kell mingyárt tönkretenni azért mert 2010 óta a játszótéren akartak kikészíteni de ez már nem a játszótér és nem kikészítés ez másnak az élete.
2014. szept. 12. 18:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Most féljek hogy idegen férfi akár megerőszakolhat mert tudja a nevem esetleg a címem?
2014. szept. 12. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hitelesen adod a skizofrént.

Ha nem viccelsz, azonnal orvosi segítségre van szükséged. persze, ezt így hiába is írom ide, vagy írja ide bárki.


Sztem hívj rendőrt, amikor úgy érzed, hogy veszélyben vagy!

2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeruintem annak kéne orvos aki elmondja máűsoknaka nevemet.Amikor én nem ismerem őket,de akkor inkább a rendőrt hívom.
2014. szept. 12. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy sok embernek ugyanaz a neve, de legalábbis az egyik része? Attól, hogy tudod valakinek a nevét, még nem fogod megerőszakolni.


Ha tényleg nem vagy troll, akkor fordulj dokihoz!

2014. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi a Sohár mindenkinek ugyanaz a neve én nem vagyok troll de lehet te vagy az ha ilyan bunkón válaszolsz
2014. szept. 13. 09:05
 10/10 A kérdező kommentje:
Ők tudják az enyémet nem én az övékét én szeretném megtudni az övékét de én nem tudom.
2014. szept. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!