Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Skype-on komolyan zaklató...

Skype-on komolyan zaklató férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

AZ a problémám, hogy egy magyar webcam oldalra mentem fel unalmamban, és egy srác annyira aranyosan beszélt velem, és szóval nem voltam elégedett a testemmel, meg minden, és mondta hogy mutassam meg, mi a baj... megmutattam szinte MINDENT és voltam olya OSTOBA hogy megadtam a Skype-címem... ami kiírta a nevem és a települést, tehát meg tud találni facebook-on is.

Azzal fenyeget, hogy ha nem adok neki rendszeresen "bűsort" akkor felteszi a múltkor készült videót a netre. A Facebookomra. Az ismerőseim, és a szüleim szeme elé...

Ha ez nem lenne elég, még a 10 éves húgomra is célozgatott, ha Én "Nem válok be neki"

Segítsetek! Mit tudok csinálni? Kihez fordulhatok? Ha hackerzseni lennék, vagy mi a fene, bemásznék a gépébe és letörölném a videót, de NEM VAGYOK AZ! :(

Valaki segítsen már végre! Pánikolok. Mi van, ha beül a kocsijába, és eljön ide, ahol lakok és megkeres?

Nem tudom kihez fordulhatnék, valaki segítsen...



2014. szept. 15. 20:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
19/L voltam. Nagykorú, a fenébe is!
2014. szept. 15. 20:46
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le Skyperól meg Facebookról. A testedet meg ne mutotasd idegeneknek, bár szomorú, hogy ezt magyarázni kell...
2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot mondhatok.


Az első, hogy tényleg ostoba vagy.


Második, bemész a rendőrségre, megmutatod nekik az üzenetet, amiben megfenyegetett. Ők 5 perc alatt bemérik ip cím alapján és kattanni is fog a bilincs.


Mellesleg. Remélem azt tudod, hogy ha valami felkerül a netre, az soha többé le nem kerül onnan. Szóval lehet, hogy előkerül még az a videó valahonnan, mert jó sok rendszer van, ami mindent automatikusan lement.

2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Jelentsd fel... IP cím alapján meglehet határozni hogy hol tartózkodik, kivéve ha nem használ proxyt (tükröt).
2014. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű az, az illető lenyomozásához kellene az IP-cím. A Skype meg peer-to-peer technológia, nem 5 perc lenne a lenyomozása. A másik dolog, hogy a kérdezőn ez gyakorlatilag nem segít - muszáj megtanulnia a felelősséget. Ha nem most szívja meg, később ugyanígy történik.
2014. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

19 éves vagy és a csöcsödet mutogatod az interneten?

Szörnyű....

2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy engem elszomorít a korosztályom. Egy csomóan azt se tudják, hogy mi lesz velük az életben, de a lényeg hogy leigyák magukat és meglegyen a napi betépés és buli. A másik véglet, aki beleszarik mindenbe. Egy barátom elment okj cad-cam informatikus képzésre és bejöttek 4-en. Kérdezték, hogy ez milyen szak. Elmondta haverom. Utána kérdezték, hogy ez mit csinál? Elmondta haverom. Erre mondták, hogy jó lesz ez, mert villanyszerelőre akartak menni, de az holnap van és jön vissza a fene. Első órán megkérdezte a tanár, hogy ha csak a földön ülnek és pofáznak, akkor minek járnak be. Az egyik visszaordította, szerinted miért? Családi pótlék és diákigazolvány!


Én meg valami kakukktojás lehetek. 19 évesen nincs sok szabadidőm, mert levelezőn tanulok, mert van mellette egy vállalkozásom. És múltkor elmentem barátokkal beülni egy sörre és beszélgetni, barátom osztálytársai odajönnek köszönni és odaülnek közénk. Mondtam magamban nem szólok semmit, de utána kérdezgettek hogy hol tanulok meg ilyenek és elmondtam, ezek mertek kiröhögni, hogy mekkora egy balfa** vagyok, hogy nem élvezem az életet meg ilyenek. Utána mondtam, hogy én megyek, barátok is jöttek, barátoknak mondtam hogy meghívtalak titeket. Erre elkezdtek hőbörögni ezek a parasztok, hogy fa**ért vágsz föl itt a pénzeddel, könnyű ha valakinek van egy cége.


Hosszú lett, de jól tükrözi, hogy a mai fiatalság nagyon elbaszott tisztelet a kivételnek és ha valaki karrierre vágyik, azt meg kiröhögik. Grat

2014. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Nem csak a fiatalság ilyen. Az átlag magyar lusta, buta és bunkó. És mindig másokat hibáztat, meg arra irigykedik, aki tesz azért, hogy jó legyen neki. Életem legnagyobb élménye, hogy dolgozhatok, mert a munkahelyemen végre értelmes emberekkel vagyok körülvéve, akik nem csak a napot lopják (építőmérnökök, matematikusok és programozók). Amúgy ez a lezüllött f*s magyarság félig-meddig a celeb kultúra eredménye. Olyan embereket akar követni az ország, akiknek 80-as az IQ-ja és soha életükben nem dolgoztak.


Csak így tovább! Ne vegye el a kedvedet a sok lúzer!

2014. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ha tényleg csak ez a megoldás maradt, a rendőrséghez fordulok...
2014. szept. 16. 06:15
 10/20 A kérdező kommentje:

A rosszalló kommentekre reagálva, megtanultam a leckét, elég rendes. tegnap óta folyamatosan remeg a kezem, szerintem mindenki látja rajtam, hogy valami nincs rendben, az éjszaka fél órát ha aludtam összesen, és így menjek suliba... (mert nem a lábamat lógatom, nappali szakképzésre járok, logisztikát tanulok, nyelvvizsgát is szeretnék Angol nyelvből, utána meg talán egyetemre menni, mert az érettségim se lett rossz)

Egy életre megtanultam, hogy ilyet nem szabad csinálni... ha csak rólam lenne szó, azt mondom oké, megérdemlem, de szóba hozta a húgomat is... A HÚGOMAT EMBER! Ki az a beteg ember aki ilyet csinál? TÍZ ÉVES AZ ISTEN SZERELMÉRE!!

Még egy hatalmas meghurcolás és veszekedés vár rám délután anyámtól, aztán remélem a rendőrség tényleg tud majd valamit csinálni...

Szorítsatok!

2014. szept. 16. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!