Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Skype-on komolyan zaklató...

Skype-on komolyan zaklató férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

AZ a problémám, hogy egy magyar webcam oldalra mentem fel unalmamban, és egy srác annyira aranyosan beszélt velem, és szóval nem voltam elégedett a testemmel, meg minden, és mondta hogy mutassam meg, mi a baj... megmutattam szinte MINDENT és voltam olya OSTOBA hogy megadtam a Skype-címem... ami kiírta a nevem és a települést, tehát meg tud találni facebook-on is.

Azzal fenyeget, hogy ha nem adok neki rendszeresen "bűsort" akkor felteszi a múltkor készült videót a netre. A Facebookomra. Az ismerőseim, és a szüleim szeme elé...

Ha ez nem lenne elég, még a 10 éves húgomra is célozgatott, ha Én "Nem válok be neki"

Segítsetek! Mit tudok csinálni? Kihez fordulhatok? Ha hackerzseni lennék, vagy mi a fene, bemásznék a gépébe és letörölném a videót, de NEM VAGYOK AZ! :(

Valaki segítsen már végre! Pánikolok. Mi van, ha beül a kocsijába, és eljön ide, ahol lakok és megkeres?

Nem tudom kihez fordulhatnék, valaki segítsen...



2014. szept. 15. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy elkapják ezt mocsok ürgét.
2014. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is. Majd kiírom ide, hogy mi lett az ügy végkimenetele.
2014. szept. 16. 09:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük, ez tanulságos és ezért fontos is lenne. Tele van veszéllyel a fiataloknak net.
2014. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*a net
2014. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy online-pszichológus félével, egy nagyon jó és hatékony oldalról, ha beírjátok google-ba hogy "egy csónakban webezünk" ki fogja dobni. Úgy döntöttem, megpróbálok este ráijeszteni a rendőrséggel, hátha alaptalanul csinálja az egészet, mert nem tudta bizonyítani így visszagondolva (vagy nem is akarta) hogytényleg van videofelvétele rólam. Amennyiben ez nem jön be, megvárom a jogi fórumra írt kérdésemre a választ, ha belefér az időbe, és feljelentést teszek.
2014. szept. 16. 10:28
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne foglalkozz az ürgével. Töröld mindenhonnan, mert ezzel csak őrlöd magad. Próbálj meg kikapcsolódni sporttal, vagy amit szeretsz. Mindenki látott már meztelen lányt, tele van az internet is képekkel, videókkal.

Próbáld elfelejteni, nem dől össze a világ.

2014. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kicsit vicces, de ez a "kapcsolódj ki sporttal" dolog nekem alapból jött... TEgnap edzésen az új koreográfia felét kitaláltuk a többiekkel és az Én unszolásomra marha sokat gyakoroltunk... Túl is léptük a próba idejét majdnem egy órával, és marha jól esett kikapcsolni meg másra gondolni kicsit, de utána megint elfogott az a marha kellemetlen érzés... talán még üldözési mánia is kezd kialakulni nálam, minden férfiben/fiúban azt az arctalan fenyegetőző valakit látom az utcán, a suliban sem bírtam ki, haza kellett jönnöm...
2014. szept. 16. 12:16
 18/20 A kérdező kommentje:

Írt a srác. Tények elé állítottam, és annyit írt vissza, hogy "Azért írtam, amit írtam, mert amikor egyszer azon az oldalon beszéltünk azt mondtad az agresszív pasikat szereted."

Beijedt rendesen... Legalább is remélem tényleg erről van szó, és üres fenyegetőzés volt az egész.

Mindenesetre megtanultam a leckét.

soha, de SOHA nem szabad csinálni ilyet a neten!

(Ha meg mégis megtörténik a baj, nem árt elmenteni a beszélhetéseket, mert az aduász, a rendőrség mégis csak a mienk ;) De jobb megelőzni a bajt mint meghurcoltatni magunkat)

2014. szept. 16. 18:43
 19/20 anonim válasza:
Nem letörölni kell a videót, hanem felrakni neki a Vistát xddd
2014. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

írj nekik [link]

hihetetlen jófejek és biztos segítséget adnak

2014. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!