Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyaloglás vagy biciklizés...

Gyaloglás vagy biciklizés közben szabad az utcán telefonon hangosan zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt büntethetnék? Zavarhatja az utcabelieket nem?

2014. szept. 24. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az attól függ, hogy milyen hangos, ha például az emberi beszédnél nem hangosabb, akkor biztos nem köthet bele senki.


Meg persze attól is függ, hogy milyen zene, Fluor Tomit például halkan sem szabad sehol.

2014. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szabadni szabad,nem büntetnek érte, viszont nem illetlenség így zenét hallgatni.


Engem például zavar, ha vonaton, metrón, villamoson valaki így hallgat zenét a telefonjával.

Ilyenkor azt gondolom, hogy na mi az, lopott telefonhoz nem jár fülhallgató?

2014. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én utánad mennék és meglátjuk a te házad előtt zavar-e téged a hangos zene.
2014. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha csak ugy elmegyek ilyen ember mellett, de valoszinuleg ha huzamosabb ideig lenne mellettem mar zavarna. En amugy szemely szerint 90-95 %-ban cigokat lattam ilyesmivel foglalkozni eddig.
2014. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:17

Eddig én is szinte csak a lúzer, igénytelen embereket láttam így zenét hallgatni.

2014. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad, csak nem illik. Gondolom te sem örülnél ha melletted bömbölne valami zene amit utálsz. Felénk is csak cigányok szokták ezt csinálni. Elég gáz.
2014. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezettem utálom, de még az se jobb, mikor a tüctücbummbumm zene úgy üvölt a fülhallgatóban mintha nem is lenne rajta.


De alapvetően sosem értettem miért nem lehet felvenni egy fülhallgatót mondjuk.

2014. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!