Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha osztálytársam drogot árul...

Ha osztálytársam drogot árul hogy tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés
Osztálytársam herbált és füvet is árul, egy nagy gyökér, idegesit, hogy tudom feljelenteni hogy elkapják?

2014. szept. 27. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Írj egy levelet a rendőrségnek névtelenül. A névtelen levélre is ugyanúgy reagálniuk kell. Írd bele, hogy ki árulja, ki az aki biztosan vett tőle, meg hogy hol szokta árulni. Azután add postára. A rendőrségen minden levelet iktatnak, tehát nincs az hogy nem foglalkoznak vele. Már én is írtam és kaptak már el így embert.
2014. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem mindig szokott lenni nála, és gondolom pont akkor ellenőriznék mikor épp kifogyott...
2014. szept. 27. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
ezért kell rendszeresen feljelenteni névtelenül magunkat, mert ha más teszi, akkor nem veszik komolyan
2014. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Foglalkozz a saját dolgoddal vamzer.
2014. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudnád feljelenteni? Hát ez most nagyon meglepő lesz... de a rendőrségen! Nem kell neked megtervezni, hogy majd a rendőrség hogyan kapja el, az az ő dolguk, hagyd rájuk.
2014. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
A herbálért enyje-benyje, de a fűért nehogy feljelentsed már. Attól még, hogy nem bírod nem kell kib#&#szni vele. Nem heroint árul, hanem jókedvet.
2014. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
patkány ember lehetsz kérdező:(
2014. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gebasz1 ***** válasza:
79%
G*ci spicli
2014. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

gyáva,sunyi ember lehetsz.

ha problémád van vele,miért nem mész oda,vered szájba és veszed el tőle a cuccot te csicska?

miért mással akarod elvégeztetni ezt?

ahogy az sincs egyensúlyban,hogy azért mert neked nem szimpi a gyerek ezért ba-sszák be börtönbe 6-8 évre.


de nem is ez a lényeg,hanem az,hogy mással akarod elvégeztetni azt ami téged zavar a felelősség felvállalása nélkül,ez az undorító itt.

2014. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most itt lehet itt tolni, hogy ki mennyire sunyi, de amit az osztálytárs csinál, az bűncselekmény. Én sem értek azzal egyet, hogy könnyebb "drogok" terjesztése és fogyasztása annak számít, de most nem ez a téma.


Ha valaki bűncselekményt észlel, akkor azt köteles jelezni a hatóságok felé. Ha valakinek ez morálisan nem megy, akkor megteheti, hogy nem jelzi, de akkor már ő is saras lesz.


Persze, azért felnyomni valakit, mert amúgy nem szimpatikus, és most találtál rajta egy fogást, hát nem túl szép dolog. Ellenben az semmiképp nem követendő tanács, hogy "miért nem mész oda,vered szájba és veszed el tőle a cuccot te csicska?"

Ezt nevezik önbíráskodásnak, sehova nem vezet.

Mint ahogy ez is nettó baromság: "mással akarod elvégeztetni azt ami téged zavar"

Vannak a rendőrségnek bizonyos feladatai, amit csak ők végezhetnek, és kötelességük elvégezni. De remélem, amikor legközelebb ér valami sérelem téged, és a hatóság segítségére lenne szükséged, majd a képedbe kapod, hogy "miért nem oldod meg te?"

2014. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!